reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

A jak zaczęliśmy się starać o dzidzię to bez gumek udało się dopiero po 3 latach. Nie tak łatwo jest zajść w ciążę.

Z tym różnie bywa, my jak staraliśmy się o drugie dziecko długo nie musieliśmy czekać, przestaliśmy używać gumek i w pierwszym cyklu już się udało.
 
reklama
ja na Twoim miejscu bym sie wcale nie martwiła. Nawet jesli sie okaże, że jesteś to uwierz mi jest to coś najcudowniejszego co może spotkac kobietę.. :)
 
ja na Twoim miejscu bym sie wcale nie martwiła. Nawet jesli sie okaże, że jesteś to uwierz mi jest to coś najcudowniejszego co może spotkac kobietę.. :)

Nie zaprzeczę, ale nie sądzę, żeby koleżanka podzielała w tym wieku nasze zdanie. Na wszystko w życiu jest czas, ale i ze wszystkim trzeba się liczyć;-)

U mnie test wykonany po niespełna tygodniu od terminu miesiączki wyszedł negatywny zaś tydzień później były już II kreseczki:)
 
To musiałyby być wyjątkowo złośliwe plemniki :p
żartuję oczywiście.

Moim zdaniem jest wszystko ok, okres czasem się spóźnia z powodu różnych dziwnych czynników.
Czesto dzieje się tak przez psychikę, czekasz czekasz a tu jak na złość nic ... ja miałam kiedyś dosyć dziwny przypadek ;)

Jak tam dzisiaj? Pojawił się już?
 
Mam również taki proble. Kochałam sie z chłopakiem z zabezpieczeniem, gumka nie pekła i we mnie nie doszedł. A co najgorsze nie dostałam okresu juz miesiac;/ dzisiaj mam robic test, ale boje sie co wyjdzie...
 
Boze dziewczyny zejdzcie na ziemie!!wypisujecie tu takie *******y ze az glowa boli od czytania tego:no::wściekła/y::szok:
jak dziewczyna moze zajsc w ciaze skoro byla gumka ktora nie pekla a nawet chlopak nie wszedl w dziewczyne?!Ile wy macie lat?5?!do szkoly nie chodzilyscie?biologii nie mialyscie?skoro ktos nie wie ze jezeli penis(tym bardziej w prezerwatywie) nie znajdzie sie w pochwie kobiety to nie ma mowy o jakimkolwiek zaplodnieniu???!no chyba ze ktos wierzy w niepokalane poczecie....
A ty wymagana jezeli nie wiesz jak sie porzadnie uniknac ciazy to lepiej wroc do zabawy lalkami a nie do zabawy w lozku.
 
Cześć dziewczyny ! Kochałam się z chłopakiem w przedostatni dzień okresu ( z wytryskiem ). Długość cyklu 25 dni, długość okresu 5 dni. Spóźniła mi się miesiączka, powinnam dostać w poniedziałek, zaczęło się od krwi ze śluzem w piątek, w sobotę mocne krwawienie, niedziela plamienie i poniedziałek, praktycznie nic. Robiłam w poniedziałek( dzień spodziewanej miesiączki) test ciążowy, wyszła jedna kreska, a w polu drugiej kreski był zarys bez koloru. Czy jest możliwość, aby przesunięcie i taki czas okresu wskazywał na ciąże ? Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Ps. Planuje zrobić jeszcze jeden test ciążowy.
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Kochałam się z chłopakiem w przedostatni dzień okresu ( z wytryskiem ). Długość cyklu 25 dni, długość okresu 5 dni. Spóźniła mi się miesiączka, powinnam dostać w poniedziałek, zaczęło się od krwi ze śluzem w piątek, w sobotę mocne krwawienie, niedziela plamienie i poniedziałek, praktycznie nic. Robiłam w poniedziałek test ciążowy, wyszła jedna kreska, a drugiej kreski był zarys bez koloru. Czy jest możliwość, aby przesunięcie i taki czas okresu wskazywał na ciąże ? Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Ps. Planuje zrobić jeszcze jeden test ciążowy.
 
Do góry