reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

dzięki Biola za odpowiedz!!a jak było z Tobą kiedy skończyłaś karmić?? bo ja mam mleko cały czas i zastanawiam się czy znowu nie jestem w ciąży???!!!
 
reklama
hello ja caly czas mam nieregularne miesiaczki, a Helen bynajmniej nie byla dzieckiem planowanym wiec po prostu zrob test ciazowy:-p
 
cze Biola!! Teścik zrobiony wynik negatywny!!!ufff.....:-) ale okresu dalej nie ma jak nie było!!! Musze czekać dalej.... myśle że jak do przyszłego miesiąca nie dostanę do zgłoszę się do lekarza może on coś mi poradzi!!! Pozdrowionka
 
czesc czarna widzisz wiedzialam ze wszystko bedzie ok,nie trzeba bylo sie tak zamartwiac.jak bedziesz u lekarza to daj znac co i jak to moze tez pomoc naszym forumowiczkom,bo napewno sporo jet kobitek ktore maja problemy z uregolowaniem okresu po ciazy.pozdrawiam:-)
 
biola dzięki za wsparcie!! Dziś właśnie dostałam okres!!!( ale się cieszę:tak:)
W książce wyczytałam że po porodzie miesiączka może wystąpić nawet po 20 tyg od poprzestania karmienia!!! pozdrowionka dla wszystkich!!!
 
reklama
Witam mam na imię Mariola i mam taki problem.Ostatni okres miałam bardzo krótki,zaledwie 2 dni,zaś reraz okres spóznia mi sie o 5 dni.Owszem odbywałam stosunki z mężem ale nigdy dotąd nie miałam podobnych problemów .Aha jeszcze od pewnego czasu mam bóle jajnika nie wiem czy czasem nie przeziębiłam .Możecie mi cos doradzić,Pozdrawiam:-(
 
Do góry