reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

hej, nie wiem czy staracie się o dziecko czy nie bo nie piszesz nic na ten temat ale czasem okres może się opóźnić (silny stres, zmiana klimatu czy choćby wypicie dużej ilości alkoholu w trakcie owulacji)
możesz też być w ciąży i dlatego mogłaś mieć krótki okres(czasem można mieć nawet trzy miesiączki jak już się jest w ciąży, moja ciocia tak miała)a co do bólu jajnika to bym radziła iść do ginekologa
mnie osobiście pobolewa podbrzusze już od ponad roku i myślałam że to jajniki mnie bolą ale miałam robione usg i wszystko jest ok z jajnikami tak więc szukam innej przyczyny,
możesz zrobić test ciążowy i wtedy przynajmniej jedna możliwość by odpadła,
pozdrawiam
 
reklama
Zrób test ciążowy i będziesz miała 'różowe na białym'! A jeśli nadal będziesz mieć obawy to idź do ginekologa - zbada cię i powie co mogło spowodować krótki okres!:tak:
 
Stosunek przerywany jest praktycznie żadną formą antykoncepcji wiec mozliwe ,ze jestes w ciazy chociaz to dopiero jeden dzien wiec moze jeszcze dostaniesz okres.

Ja mam dwa pytania.
1.jezeli chlopak mial na reku sperme a potem wytarl ją w husteczke tak,że już była sucha a następnie dotknął pochwy to czy na tej ręce mogły pozostać jeszcze jakieś plemniki zdolne do zapłodnienia?

2. Czy stres,grypa lub przeziębienie może być powodem opóźnienia okresu??
 
Stosunek przerywany jest praktycznie żadną formą antykoncepcji wiec mozliwe ,ze jestes w ciazy chociaz to dopiero jeden dzien wiec moze jeszcze dostaniesz okres.

Ja mam dwa pytania.
1.jezeli chlopak mial na reku sperme a potem wytarl ją w husteczke tak,że już była sucha a następnie dotknął pochwy to czy na tej ręce mogły pozostać jeszcze jakieś plemniki zdolne do zapłodnienia?

wątpliwe, aczkolwiek wykluczyć tego nie można

2. Czy stres,grypa lub przeziębienie może być powodem opóźnienia okresu??

może być, równie dobrze mogą to być pierwsze objawy ciąży
 
Witam ! Jak wiekszosc osob na tej stronie czekam na okres ! To dosc dluga historia, zaczne od tego ze 13.09.2007 przyszla na swiat Perla. Przed ciaza moje miesiaczki byly dosc regularne (co 28 do 31)a pierwsza po ciazy dostalam w polowie opakowania tabletek anykoncepcyjnych dla matek karmiacych,okolo dwoch miesiecy po porodzie. Nastepne dwie miesiaczki tez wystapily w polowie opakowania... potem wyjechalismy na dwa tygodnie i niestety zapomnialam zabrac ze soba tabletek. Dostalam okres i po powrocie kontynuowalam brac zaczete opakowanie w ktorym barkowalo moze 6 tabletek. Po zakonczeniu czekam na okres ktory w tej chwili spoznia sie juz 18 dni.Dwa dni temu zrobilam test i wynik byl negatywny.. co robic ?
 
Czesc dziewczyny. Mam problem. Jestem po porodzie i moje miesiaczki sa nie regularne. Pierwszy okres dostałam dwa miesiące po porodzie czyli 12 lipca i trwał 7 dni. W sierpniu uprawialiśmy z meżem petting w wannie i przestraszyłam sie ze mogłam zajsc w ciaze bo włozyl mi przez chwilke czlonka i za chwilke wyciagnal, takze nie mozna tego nazwaz zadnym stosunkiem, ale jezeli bysmy mieli pecha moglabym zajsc w ciaze. Lekarz zapisał mi tabletki Lutenyl by nie doszo do zagniezdzenia ... Udało sie okres co prawda dostałam po 35 dnaich czyli 16 sierpnia i trwał 7 dni. W dzień skonczonego okresu wieczorem czyli 23 sierpnia kąpalismy sie razem i znowu był pettin w wodzie ale nic mi nie wkładał, jedynie co przejechał. 7Tydzien po okresie pojawily sie brazaowe plamienia trwaly 7 dni. Teraz mija 37 dni od ostatniego okresu , nadal sie nie pojawił. Robiłam test ciążowy po 28 dniu, czyli w 32 dniu i iwyszedł negatywnie. Poszłam do lekarza bo bolal mnie lewy jajnik i lekarz stwiedził zapalenie janika. Robiłam drugi test w 35 dniu i rowniez byl negatywny. Teraz mam podwyrzszoną temperature, chodz jestem przeziebiona, bolą mnie sutki, nie wiem co o tym myslec. Czy to może być ciąża czy poprostu opóźnienie spowodowane tym zapaleniem jajnika. Chce jutro zrobić sobie badanie krwi... Dziewczyny prosze powiedzce mi czy w wodzie poprzez petting ,nie doszło do wytrysku, przejchaniem czlonkiem po narzadach płciowych może dojsc do zapłodnienia??? Przez brak okresu i te objawy mam pralke w głowie... :-(
 
reklama
Zdaje mi sie, ze ten nieregularny okres nie jest spowodowany porodem. Kobieta, która rodziła nie zadaje takich pytań.
Zmartwiona... zagrożenia wg. mnie nie ma.
 
Do góry