reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

reklama
Tydzien po okresie pojawily sie brazaowe plamienia trwaly 7 dni. Teraz mija 37 dni od ostatniego okresu , nadal sie nie pojawił. Robiłam test ciążowy po 28 dniu, czyli w 32 dniu i iwyszedł negatywnie. Poszłam do lekarza bo bolal mnie lewy jajnik i lekarz stwiedził zapalenie janika. Robiłam drugi test w 35 dniu i rowniez byl negatywny. Teraz mam podwyrzszoną temperature, chodz jestem przeziebiona, bolą mnie sutki, nie wiem co o tym myslec. Czy to może być ciąża czy poprostu opóźnienie spowodowane tym zapaleniem jajnika.
Według mnie brunatne upławy to plamnienie okołoowulacyjne a bolący jajnit to nie zapalenie a po prostu owulacja była - policz sobie dokładnie kiedy bolał cię jajnik i dodaj około 14 dni - wtedy powinien pojawić się okres.

Podstawowy błąd jaki tu każda z was popełnia to takie, że spóźnia się nie okres a owulacja. I wkurzają mnie suwaczki niektórych z dziewczyn, które promują kalendarzyk, bo właśnie w ten sposób najczęściej można zajść w ciążę.
Jeśli chcecie bezpiecznie się kochać to polecam stronkę:
28dni
Tam się wszystkiego dowiecie o swoim organizmie (kiedy można, kiedy nie, kiedy spodziewać się @). A jakbyście miały dadtkowe pytania to zanjdziecie mnie pod tym samym loginem.
Pozdrawiam
 
Tak masz racje:) Mialam dwa dni temu taki słuz jak kurze jajo:) hehe to pewnie sluz owulacyjny. Robilam sobie test na wszelki wypadek beta hcg i wyszedl ze nie jestem w ciazy. A dzis ide na założenie wkładki hormonalnej:p pozdrwawiam i dziekuje:):*:-)
 
Przepraszam, że tak nie w temacie, ale:
ekstasia, jak polecasz płatną stronkę (bo taka właśnie jest 28.dni) to napisz, że tylko miesiąc jest za darmo, a potem za korzystanie ze wszystkich funkcji trzeba zapłacić...
Pozdrawiam

Edit: nie krytykuję samej strony, bo jest ok, tylko chodzi mi o to, żeby poinformować ludzi, że coś jest płatne...
 
Czesc dziewczyny. Mam problem. Jestem po porodzie i moje miesiaczki sa nie regularne. Pierwszy okres dostałam dwa miesiące po porodzie czyli 12 lipca i trwał 7 dni. W sierpniu uprawialiśmy z meżem petting w wannie i przestraszyłam sie ze mogłam zajsc w ciaze bo włozyl mi przez chwilke czlonka i za chwilke wyciagnal, takze nie mozna tego nazwaz zadnym stosunkiem, ale jezeli bysmy mieli pecha moglabym zajsc w ciaze. Lekarz zapisał mi tabletki Lutenyl by nie doszo do zagniezdzenia ... Udało sie okres co prawda dostałam po 35 dnaich czyli 16 sierpnia i trwał 7 dni. W dzień skonczonego okresu wieczorem czyli 23 sierpnia kąpalismy sie razem i znowu był pettin w wodzie ale nic mi nie wkładał, jedynie co przejechał. 7Tydzien po okresie pojawily sie brazaowe plamienia trwaly 7 dni. Teraz mija 37 dni od ostatniego okresu , nadal sie nie pojawił. Robiłam test ciążowy po 28 dniu, czyli w 32 dniu i iwyszedł negatywnie. Poszłam do lekarza bo bolal mnie lewy jajnik i lekarz stwiedził zapalenie janika. Robiłam drugi test w 35 dniu i rowniez byl negatywny. Teraz mam podwyrzszoną temperature, chodz jestem przeziebiona, bolą mnie sutki, nie wiem co o tym myslec. Czy to może być ciąża czy poprostu opóźnienie spowodowane tym zapaleniem jajnika. Chce jutro zrobić sobie badanie krwi... Dziewczyny prosze powiedzce mi czy w wodzie poprzez petting ,nie doszło do wytrysku, przejchaniem czlonkiem po narzadach płciowych może dojsc do zapłodnienia??? Przez brak okresu i te objawy mam pralke w głowie... :-(
moim zdanie twoje powtarzajace sie zachowanie tj petting w wannie to glupota,raz mozna sie zapomniec,ale powtarzajac to samo zachowanie i pozniej nerwy czy jestem w ciazy czy nie to juz brak odpowiedzialnosci tym bardziej,ze masz dziecko to juz powianac znac swoj organizm i podstawowe pojecie o tych sprawach
 
Witam ! Jak wiekszosc osob na tej stronie czekam na okres ! To dosc dluga historia, zaczne od tego ze 13.09.2007 przyszla na swiat Perla. Przed ciaza moje miesiaczki byly dosc regularne (co 28 do 31)a pierwsza po ciazy dostalam w polowie opakowania tabletek anykoncepcyjnych dla matek karmiacych,okolo dwoch miesiecy po porodzie. Nastepne dwie miesiaczki tez wystapily w polowie opakowania... potem wyjechalismy na dwa tygodnie i niestety zapomnialam zabrac ze soba tabletek. Dostalam okres i po powrocie kontynuowalam brac zaczete opakowanie w ktorym barkowalo moze 6 tabletek. Po zakonczeniu czekam na okres ktory w tej chwili spoznia sie juz 18 dni.Dwa dni temu zrobilam test i wynik byl negatywny.. co robic ?
tabletki dzialaja wtedy kiedy bierze sie cale opakowanie jedno po drugim,a nie po 2 tyg przerwy bierzesz 6 tabletek,gdy bierzesz cale opakowanie 21 i zapomnijsz jednej mozesz zajsc w ciaze tym bardziej jak bierze sie 1/3 opakowania
moim zdaniem powinas isc do ginekologa i zapytac dlaczego dostajsz okres w polowie tabletek

w ogole podczytujac ten watek zastanawiam sie o odpowiedzialnosci,bo seks zawsze sie wiarze,ze mozesz zajsc w ciaze i powiniscie byc tego swiadome,zaden srodek nie jest 100 zabezpieczajace,tym bardziej stosunek przerywany czy nieregulalne zajnowanie tabletek same sie prosicie o ciaze a pozniej nerwy i wielkie zaskoczenie
 
Przepraszam, że tak nie w temacie, ale:
ekstasia, jak polecasz płatną stronkę (bo taka właśnie jest 28.dni) to napisz, że tylko miesiąc jest za darmo, a potem za korzystanie ze wszystkich funkcji trzeba zapłacić...
Pozdrawiam

Edit: nie krytykuję samej strony, bo jest ok, tylko chodzi mi o to, żeby poinformować ludzi, że coś jest płatne...
Może faktycznie powinnam była napisać, ale wydaje mi się, że jeśli kogoś to nie zainteresuje po pierwszym wejściu i na drugi dzień już nie zajrzy to nie ma to najmniejszego znaczenia. A jeśli chodzi o informacje to można je przeczytać i skorzystać za darmo. Jeśli cię to zainteresuje to będziesz mogła zapłacić, a niektóre dziewczyny robią w ten sposób, że zmieniają sobie tylko nick i logują się co miesiąc gratis - chociaż wg mnie to jest nie w porządku wobec twórców strony i ludzi, którzy nad nią pracują aby służyła innym coraz lepiej. Jak masz jakieś pytania to mogę ci pomóc - pozdrawiam.
 
Ekstasiu masz rację... tylko wiesz, dużo osób jest przyzwyczajonych, że w necie jest "wszystko za darmo"... ja weszłam na tamta stronkę, zalogowałam się i nagle widzę... płatności... to nie był fajny moment, bo pomyślałam o niebagatelnej kwocie i że zaraz bedę musiała zapłacić... Wykorzystałam misiąc za darmo, poczytałam, nauczyłam się i teraz robię to samo na kartce, nie muszę płacić (o kurcze ale na sknerę wychodzę:baffled:, po prostu licze na to, ze szybko uda mi się z drugą fasolką;-)). Chodziło mi o to, że robi się reklamę... ale ok, koniec tematu, bo to nie na temat jaki jest w wątku.
Jak masz jakieś pytania to mogę ci pomóc - pozdrawiam.
Dziękuję. Równiez pozdrawiam:-)
 
mam pytanie: od 2 lat mam problemy z miesiączką, w ciągu roku mam 2 lub 3 razy.:-( Nie wiem czym to jest spowodowane:-(.Bolą mnie jajniki:( Być może to okaże sie potrzebne: gdyż mam tarczyce i przyjmuje taki hormon jak :tyroksyna. Tylko raz współżyłam z chłopakiem z którym jestem od 3 miesięcy. Ale jestem pewna ze to nie jest ciąża!!! Boje sie nowotworu.......Pomóżcie mi, chce żyć!!!
 
reklama
Do góry