reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

reklama
Lekarz Ci odpowie po dokładnej (mam nadzieję) diagnostyce. Moga to być zaburzenia hormonalne- tym bardziej, że masz problemy z tarczycą- mogą być nieprawidłowości w budowie, niekoniecznie od razu nowotwór. Lekarz powinien Ci zrobić usg i skierować na badania hormonalne - estrogeny, progesteron, androgeny (testosteron), prolaktyna i tu ważne: w odpowiednich dniach cyklu no i na tej podstwaie coś już bedzie mógł powiedzieć, albo szukać dalej. No nie masz innego wyjścia jak poczekać do wizyty.
 
Wiecie bylam najpierw u lekarza rodzinnego, zrobil mi USG i skierowal mnie do szpitala, stwierdzil ze prawdopodobnie mam torbiela:confused2::wściekła/y::szok::no:
 
Hej... jestem 17-latka i mam problem.,, od 3 lat mam problemy z miesiaczka...w ciagu roku mialam 3-4 razy... w mojej miejscowosci poszlam na usg i wykryto u mnie na jajnikach torbiele przez ostatnie 4 miesiace bolalo mnie podbrzusze(lewy jajnik), postanowilam isc do ginekologa, mam problemy z hormonami tzn, moj organizm wytwarza za duzo progesteronu,,, pani doktor przepisala mi tabletki antykoncepcyjne (Diane 35) bo stwierdzila ze tam jest ten hormon ktorego mi brakuje... teraz czekam na miesiaczke, ale pojawily sie plamienia.... a dzien przed bardzo mnie bolal brzuch i mialam silne skurcze, zwijalam sie z bolu... pomozecie mi? powiecie mi dlaczego sa te plamienia??? prosze o pomoc...:-:)-:)-(
 
czesc

jest tutaj ktos??? Mam problem mam okres od stycznia do teraz caly czas i nie wiem o co chodzi :( moze ktos mi cos podpowie :):happy:
Czy bałaś jakieś środki antykoncepcyjne??? To jest żywa krew, czy plamienie?? Robiłaś test ciążowy?

Poza tym to wydaje mi się co najmniej nieprawdopodobne żeby mieć okres przez 4 miesiące bez przerwy, bo byś już chyba na anemię "wykitowała".
 
reklama
Czy bałaś jakieś środki antykoncepcyjne??? To jest żywa krew, czy plamienie?? Robiłaś test ciążowy?

Poza tym to wydaje mi się co najmniej nieprawdopodobne żeby mieć okres przez 4 miesiące bez przerwy, bo byś już chyba na anemię "wykitowała".

Anemie to juz mam bardzo dawno i bardzo duza ale lekarz przepisal mi tabletki ktore pomogly a wczoraj wyladowalam na pogotowiu bo puscily i wszystko wylecialo z podwojona sila i nie moge zatrzymac krwawienia oraz mam duzo skrzepow taki grud za kazdym razem jak ide do toalety.
Zastanawiam sie czy to nie jakies torbiele na jajnikach czy moze stara nadzerka sie nie odzywa????
 
Do góry