reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka ( brak , spóźniająca się )

Dołączył(a)
27 Luty 2006
Postów
13
Spóźnia mi sie miesiączka 1 dzien, ale od porodu mialam raczej regularne. Stosunek (z prezerwatywa) mialam w przewidywanym 23 dniu cyklu. Wtedy raczej nie sa to juz dni plodne, a jajeczkowaie mialam w polowie cyklu. Czy to mozliwe zebym byla w ciazy?
 
reklama
jeden dzień to tyle co i nic a piszesz że do tej pory miałaś raczej regularne czyli też nie co do dnia ?
 
Cześć.
Przeżywałam to samo co ty do wczoraj kiedy dostałam okres.
Bardzo się martwiłam, bo zazwyczaj regularny (27, 28 dni ) tym razem okres spóźnił mi się 3 dni.

Napewno miesiączka się pojawi.
Czekaj cierpliwie.
Pozdrawiam
 
hannah pisze:
Spóźnia mi sie miesiączka 1 dzien, ale od porodu mialam raczej regularne. Stosunek (z prezerwatywa) mialam w przewidywanym 23 dniu cyklu. Wtedy raczej nie sa to juz dni plodne, a jajeczkowaie mialam w polowie cyklu. Czy to mozliwe zebym byla w ciazy?

tak możliwe, najprawdopodobniej jest to ciąża bliźnicza albo nawet potrójna
 
marul pisze:
hannah pisze:
Spóźnia mi sie miesiączka 1 dzien, ale od porodu mialam raczej regularne. Stosunek (z prezerwatywa) mialam w przewidywanym 23 dniu cyklu. Wtedy raczej nie sa to juz dni plodne, a jajeczkowaie mialam w polowie cyklu. Czy to mozliwe zebym byla w ciazy?

tak możliwe, najprawdopodobniej jest to ciąża bliźnicza albo nawet potrójna

;D ;D ;D
 
Spóżniona miesiaczka.
miesiaczka spoznia mi sie juz 2 dni. w dzien owolacji z moim chlopakiem bawilismy sie(do niczego nie doszlo, on nie byl podniecony,nie bylo wytrusku) czy mozliwe ze jestem w ciazy?? czy leki chemioterapeutyki maja wplyw na cykl miesiaczkowy?? przyjmuje je juz jakies 5 dni a wczejniej tez je bralam. prosze o dop.:baffled:
 
Spóżniona miesiaczka.
miesiaczka spoznia mi sie juz 2 dni. w dzien owolacji z moim chlopakiem bawilismy sie(do niczego nie doszlo, on nie byl podniecony,nie bylo wytrusku) czy mozliwe ze jestem w ciazy?? czy leki chemioterapeutyki maja wplyw na cykl miesiaczkowy?? przyjmuje je juz jakies 5 dni a wczejniej tez je bralam. prosze o dop.:baffled:
z gory dziekuje
 
dziewczyny jak to jest z tą miesiączką po porodziie?? Karmiłam syna piersia jakieś 1,5 m-ca. okres dostałam 12.02.2007 potem drugi raz 26.02.2007. a teraz nie mam wcale a jest już kwiecień!! Proszę napiszcie jak to było u was po porodzie czy miałyście regularne cykle czy nie!!!
 
reklama
czesc czarna przeczytalam twoj post i juz ci odp.a wiec ja karmilam syna 9 m-c i dostalam pierwszy okres dopiero po 8 miesiacach od porodu i miala juz dwa razy a jak do tej pory to narazie jest regularnie.kazda kobitka ma inaczej moze tobie jeszcze nie zdazyly wrocic do normy hormony i dlatego tak masz.bo twoj malutki ma dopiero3m-ce.jak teraz przez dluzszy czas nie dostaniesz to idz do lekarza on ci napewno powie co i jak.pozdrowionka
 
Do góry