reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka... Moja zmora ;(

Ritusiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2018
Postów
23
Witam dziewczyny. Może opowiem od początku ;) w lipcu na urlopie miałam wypadek na rowerze przez 4 dni leżałam w szpitalu. Powiedzialam lekarzowi ze możliwe ze jestem w ciąży dlatego oddalil badanie z kontrastem i zapisali Augmentin . Zapytal kiedy mam dostac okres powiedzialam ze dopiero za ok.5 dni.zlecil betę ale powiedzial ze to i tak za wczesnie i moze nic nie wykazac...beta oczywiscie ujemna :( cykle mam 28-29 dniowe ...w 46dc dostalam silnego bolu brzucha jakby ktos wykrecal mi wnetrznosci poczym dostalam krwawienia ktore trwalo 5 dni po 14 dniach znowu dostalam na poczatku plamienia które przerodzilo sie w okres trwajacy juz 15 dni... W środę mam wizytę u gina... Juz nie wiem co mam myśleć;(
 
reklama
Zdecydowanie jest to rzecz, którą trzeba się martwić. Szczerze mówiąc dziwię Ci się, że tak późno się za to zabrałaś. Niestety chyba tylko lekarz może ci pomóc. Daj znać, jaka będzie diagnoza.
 
Wiem,że późno ale jakos nie zdawalam sobie sprawy ,że to juz tyle dni ...tu przygotowania do przedszkola, tu znowu cos i tak dni mijaly a nawet tego nie liczylam
 
Robilam test po tym pierwszym krwawieniu i widzialam cien cienia ale narzeczony mówił ,ze nic tam nie widac... Potem zaczely sie problemy z nogą (obrzek,krwiak)po wypadku i dostalam tego drugiego krwawienia ktore utrzymuje sie nadal...
 
Zdecydowanie jest to rzecz, którą trzeba się martwić. Szczerze mówiąc dziwię Ci się, że tak późno się za to zabrałaś. Niestety chyba tylko lekarz może ci pomóc. Daj znać, jaka będzie diagnoza.
Witam Dziewczynki. Bylam u tego lekarza ale zapomniałam dac wam znać;( Lekarz stwierdzil na usg ,że pecherzyk graffa nie pękł i sa tam małe pecherzyki i mowil,że mam najwidoczniej Zespół policystycznych jajników... Jestem załamana:( tak bym chciala mieć drugie dziecko ehh
 
@Ritusiaa pcos nie jest wyrokiem nieplodnosci. Z tym da sie zajsc i urodzic dziecko, tylko trzeba ogarnietego lekarza, diety i ruchu. Mam pcos i endometrioze i obecnie jestem w 16tc. A dopiero polozylam spac synka. Ma 8 mcy. Glowa do gory, wszystko przed toba
 
@Ritusiaa pcos nie jest wyrokiem nieplodnosci. Z tym da sie zajsc i urodzic dziecko, tylko trzeba ogarnietego lekarza, diety i ruchu. Mam pcos i endometrioze i obecnie jestem w 16tc. A dopiero polozylam spac synka. Ma 8 mcy. Glowa do gory, wszystko przed toba
Mam nadzieje kochana ze to tylko takie przypuszczenia bo nie robil zadnych badan tylko usg
 
reklama
@Ritusiaa do diagnozy pcos jest potrzebny obraz usg jajnikow, dobry wywiad i badanie hormonow. Wszystko razem daje diagnoze. Jesli jednak takie przypuszczenie padlo warto z twojej strony to sprawdzic.
 
Do góry