reklama

Miesiączka po cc.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 30 Marzec 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    31
    Kiedy spodziewać się miesiączki po cc? mineło dopiero 2,5 miesiaca od 3 tygodni nie karmię piersia.

2. cleopatra1

cleopatra1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć!
    Ja miałam cesarkę i karmiłam 8 miesięcy - pod koniec już mniej. Po zakończeniu karmienia po dwóch tygodniach zawitała miesiączka. Pierwsza to była powódź dosłownie - wszędzie plamy zostawiałam, a do sklepu szłam w swetrze przewiązanym w pasie:)
    kolejna miesiączka już mniej obfita a później już się unormowało.
    Ale każdy organizm jest inny także spokojnie na pewno do Ciebie też zawita.

3. reklama
  4. Dastina19

Dastina19 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej. Ja pierwszą miesiączkę od porodu dostałam po roku czasu ale karmiłam piersią tzn do dziś go karmie Ale gdy synek miał rok skończony dostałam dopiero okres:)

5. andzelika87

Najlepsze odpowiedzi:
    31
    Mam mały problem i nie wiem co myśleć :(miesiaczke po cc dostałam 2 kwi.i trwala 8 dni, a teraz nic nie dostalam tylko jakies ciemne plamienia;( miala ktoras tak z was?

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    Pierwsze miesiączki po porodzie bywają nieregularne lub mniej lub bardziej obfite, często właśnie takie plamienia.

7. andzelika87

Najlepsze odpowiedzi:
    31
    aha, Boże jedyny a już myślałam że może coś związane z ciążą aż się przeraziłlam jak jeszcze poczytałam posty ciąża po cc i o tym zagnieżdżeniu zarodka w bliźnie:-(

8. doris33

doris33 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bardzo szybko dostałam miesiączkę, 2 razy po około 6-8 tygodniach od porodów cc. A karmiłam piersią po 20 miesięcy obie córki.

9. andzelika87

Najlepsze odpowiedzi:
    31
    i też taką niewiadomą miałaś z miesiączką?

10. reklama
  11. doris33

doris33 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To znaczy? Wiesz, jak już dostałam pierwszą to potem miałam regularnie, co 28-30 dni (jak przed ciążą). A te pierwsze właśnie były tak szybko, zaraz po połogu i mimo, że karmiłam piersią.

12. andzelika87

Najlepsze odpowiedzi:
    31
    Zobaczymy jak te ciemne plamienia mi przejdą, a miesiaczki nie dostane bede musiala sie wybrac do gina, bo to jest jak dla mnie bardzo dziwne:(

Poleć forum