reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po cc.

G

goszczaca

Gość
Kiedy spodziewać się miesiączki po cc? mineło dopiero 2,5 miesiaca od 3 tygodni nie karmię piersia.
 
reklama
Cześć!
Ja miałam cesarkę i karmiłam 8 miesięcy - pod koniec już mniej. Po zakończeniu karmienia po dwóch tygodniach zawitała miesiączka. Pierwsza to była powódź dosłownie - wszędzie plamy zostawiałam, a do sklepu szłam w swetrze przewiązanym w pasie:)
kolejna miesiączka już mniej obfita a później już się unormowało.
Ale każdy organizm jest inny także spokojnie na pewno do Ciebie też zawita.
 
Hej. Ja pierwszą miesiączkę od porodu dostałam po roku czasu ale karmiłam piersią tzn do dziś go karmie Ale gdy synek miał rok skończony dostałam dopiero okres:)
 
Mam mały problem i nie wiem co myśleć :(miesiaczke po cc dostałam 2 kwi.i trwala 8 dni, a teraz nic nie dostalam tylko jakies ciemne plamienia;( miala ktoras tak z was?
 
Pierwsze miesiączki po porodzie bywają nieregularne lub mniej lub bardziej obfite, często właśnie takie plamienia.
 
aha, Boże jedyny a już myślałam że może coś związane z ciążą aż się przeraziłlam jak jeszcze poczytałam posty ciąża po cc i o tym zagnieżdżeniu zarodka w bliźnie:-(
 
Ja bardzo szybko dostałam miesiączkę, 2 razy po około 6-8 tygodniach od porodów cc. A karmiłam piersią po 20 miesięcy obie córki.
 
To znaczy? Wiesz, jak już dostałam pierwszą to potem miałam regularnie, co 28-30 dni (jak przed ciążą). A te pierwsze właśnie były tak szybko, zaraz po połogu i mimo, że karmiłam piersią.
 
reklama
Zobaczymy jak te ciemne plamienia mi przejdą, a miesiaczki nie dostane bede musiala sie wybrac do gina, bo to jest jak dla mnie bardzo dziwne:(
 
Do góry