reklama

Miesiączka po cc.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 30 Marzec 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Kiedy spodziewać się miesiączki po cc? mineło dopiero 2,5 miesiaca od 3 tygodni nie karmię piersia.

2. cleopatra1

cleopatra1 Fanka BB :)

Cześć!
    Ja miałam cesarkę i karmiłam 8 miesięcy - pod koniec już mniej. Po zakończeniu karmienia po dwóch tygodniach zawitała miesiączka. Pierwsza to była powódź dosłownie - wszędzie plamy zostawiałam, a do sklepu szłam w swetrze przewiązanym w pasie:)
    kolejna miesiączka już mniej obfita a później już się unormowało.
    Ale każdy organizm jest inny także spokojnie na pewno do Ciebie też zawita.

3. reklama
  4. Dastina19

Dastina19 Zaciekawiona BB

Hej. Ja pierwszą miesiączkę od porodu dostałam po roku czasu ale karmiłam piersią tzn do dziś go karmie Ale gdy synek miał rok skończony dostałam dopiero okres:)

5. andzelika87

Mam mały problem i nie wiem co myśleć :(miesiaczke po cc dostałam 2 kwi.i trwala 8 dni, a teraz nic nie dostalam tylko jakies ciemne plamienia;( miala ktoras tak z was?

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Pierwsze miesiączki po porodzie bywają nieregularne lub mniej lub bardziej obfite, często właśnie takie plamienia.

7. andzelika87

aha, Boże jedyny a już myślałam że może coś związane z ciążą aż się przeraziłlam jak jeszcze poczytałam posty ciąża po cc i o tym zagnieżdżeniu zarodka w bliźnie:-(

8. doris33

doris33 Fanka BB :)

Ja bardzo szybko dostałam miesiączkę, 2 razy po około 6-8 tygodniach od porodów cc. A karmiłam piersią po 20 miesięcy obie córki.

9. andzelika87

i też taką niewiadomą miałaś z miesiączką?

10. reklama
  11. doris33

doris33 Fanka BB :)

To znaczy? Wiesz, jak już dostałam pierwszą to potem miałam regularnie, co 28-30 dni (jak przed ciążą). A te pierwsze właśnie były tak szybko, zaraz po połogu i mimo, że karmiłam piersią.

12. andzelika87

Zobaczymy jak te ciemne plamienia mi przejdą, a miesiaczki nie dostane bede musiala sie wybrac do gina, bo to jest jak dla mnie bardzo dziwne:(

Poleć forum