reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

Witam!
ja podobnie jak wiele Mam karmiących piersią długo po porodzie nie dostawałam okresu i już powoli zaczęłam się martwić. Okres pojawił się gdy zaczęłam zmniejszać liczbę karmień a było to 7 miesięcy licząc od porodu.
 
reklama
Witam!
ja podobnie jak wiele Mam karmiących piersią długo po porodzie nie dostawałam okresu i już powoli zaczęłam się martwić. Okres pojawił się gdy zaczęłam zmniejszać liczbę karmień a było to 7 miesięcy licząc od porodu.

U mnie było tak samo... z tym,ze ja sie nie martwilam;-)...no moze inaczej nie teskniłam wcale a wcale i okres pojawił sie w 6 miesiacu od porodu
 
Ja jak karmiłam starsze dzieci to nie miałam rok miesiączki,tym razem dostałam już po 3 miesiącach taką delikatną,zobacze czy będzie następna po miesiącu,bo jak sie karmi to różnie bywa.
 
hejka kobitki a ja mam problem karmilam moją małą do 6 miesiaca a teraz ma juz niecale 9 miesiecy a ja dalej nie mam miesiączki i dodam ze brałam tabletki antykoncepcyjne Azalia i powiem ze zaczynam siemartwic ze cos ze mna nie tak;/
 
witam moj Kubus konczy niedlugo 3 miesiace plamienia po porodzie mialam jaki8es 3 tygonie pozniej kilka dni przerwy i znowu.teraz czekam na miesiczke ale jeszcze nie dostalam :(czy to normalne ???blagam piszcie wszystko co na ten temat wieci .pozdrawiam
 
Witaj To kiedy dostaniesz pierwsza miesiaczke po porodzie zalezy od tego kiedy przestaniesz karmic , lub jesli twoja laktacja sie zmiejszy.Ja przestalam karmic gdy moj synek mial pol roku i zaraz po tym dostalm misiaczke.
 
reklama
Do góry