reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

Ja urodzilam moja Wiki 2 miesiace temu karmie piersiai juz mam za soba pierwsza miesiaczke. A myslalam ze mam jeszcze troche wolnego
 
reklama
ja dostałam 2 miesiące temu, Oskar ma teraz 11 miesięcy i jeszcze go karmię ale właśnie chcę przejść na mleko modyfikowane.
a w zasadzie to było tylko plamienie, bo zaczęłam też brać cerazette.
 
Jestem 4,5 m-ca po porodzie i nie mam jeszcze okresu.
Po pierwszym porodzie dostalam po 9 m-cach, a Milke karmilam 13 m-cy.
 
Hejka!Ja się troszkę obawiam bo pierwszy okres po porodzie(15.05.2005) dostałam 18 lipca,a drugiego ani widu ani słychu.Niby nie było możliwości żebym zaszła w ciążę,ale trochę się boję.Robiłam test,wynik wyszedł negatywny,ale chyba się nie uspokoję aż dostanę okres.Oby to nie było po następnym porodzie.Czy to możliwe żeby się dopiero cykl regulował po porodzie?Pocieszcie mnie.pozdrawiam
 
ja też ciągle karmię a okres dostałam dokładnie tydzień temu czyli 6 miesięcy i 3 tyg po porodzie.
szczerze powiedziawszy brakowało mi go ::)
 
Mam pytanie - czy jak dostałyście pierwszy okres, to pojawił się ot tak sobie, czy był poprzedzony jakimiś sensacjami? Bo ja już chyba od tygodnia mam bóle takie jakby okresowe, wzdęta jestem niemiłosiernie, ale nic się nie pojawia... no i nie wiem, czy nie pójść do gina na wszelki wypadek...
 
reklama
margot ja od dwóch miesięcy miałam trwające po dwa dni "brudne upławy"
ale żadnego bólu w trakcie miesiączki i przed nią nie czułam. dodam że zawsze miałam bardzo bolesne @.
ale ty idź do gina tak w razie co.
pozdrawiam.
 
Do góry