reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

a ja nie wiem co to bylo, bo bralam do niedawna tabletki cerazette a podczas ich brania moga pojawiac sie plamienia, mniejsze lub wieksze, ale nie ma miesiaczki (bo bierze sie je caly czas), i po paru dniach brania mialam pare dni plamienia, i nie wiem czy to przez tabletki czy nie...
teraz juz ze trzy tygodnie nie biore i nie mam nic, karmie piersia caly czas... ale ja nie tesknie, wiec niech jeszcze miesiaczka nie wraca ;)
pozdrawiam
mari
 
reklama
Wiecie co ja chodze do takiej super ginekolog (zmienilam po porodzie) i dala mi zastrzyk antyko. moze po nim jeszcze nie mam.. ale boje sie do niej isc bo mi powiedziała zebym dzidziusia karmila tylko do roku bo potem trzeba zadbac o swoje zdrowie a pokarm jest nie wartosciowy a ja niedosc ze nie wiem jak odstawic to nie chce odstawic a co do mies to sie martwie ze tak dlugo nic...

www.martynka1.smyki.pl
 
Dziewczyny tydzień temu dostałam 1 raz po porodzie okres.Trudno było mi się przyzwyczaić, ale...jest ok.
Pozdrawiam,pa.
 
A ja dostałam 3,5 m-ca po porodzie. Karmię cały czas piersią, niczym nie dokarmiam Kubusia ale dopajam herbatkami.
Szczerze mówiąc myślałam że trochę dłużej odpocznę od @.

pozdrawiam.
 
Dostalam okres 3 miesiace po porodzie, chociaz karmie piersia. No coz. U mnie zaczelo sie bolesnym jajeczkowaniem, a potem za tydzien okresem. Jedyne co mnie martwi, ze po porodzie mam cholernie obfite okresy. Po pierwszym dziecku, maialm prawie bezbolesne, i takie normalne. A tu nie boli brzuch, ale krwawie okropnie. 2 i 3 dzien, to wlasciwie nie powinnam wychodzic z domu. Kurcze, amam nadzieje, ze to sie zmieni, bo mialalm dopiero 2.
Pozdr Ania
 
a ja mialam juz 4 okresy i dostalam znowu... nie karmie... i jakies dziwne troche te okresy - najpierw pojawia sie plamienie, tak jest przez dwa dni, potem 4 dni miesiaczki i znowu dwa dni plamienia... i tak co 23 DNI!!! myslicie, ze to efekt zmian hormonalnych czy powinnam sie niepokoic???
 
Aniu28, ja też mam po porodzie bardzo obfite miesiączki, a wcześniej były dosyć skąpe. Pierwszą dostałam, gdy synek miał 3 miesiące. Nawet myślałam, zeby pójść z tym do lekarza. Karmię cały czas piersią, do 5 miesięcy wyłącznie. Podobno takie obfite miesiączki świadczą o tym, że nie ma owulacji, pomimo bólu brzucha, który bywa z owulacją kojarzony.
 
Ewcik pocieszylas mnie troszke, bo juz powoli sie zalamywalam.
A na twoim miejscu Marianeczka przeszlabym sie do gina, nie zaszkodzi. Moze to jeszcze wszystko dochodzi do siebie, ale sprawdz. A robilas juz cytologie po.
Ania
 
Dostalam 1 okres po porodzie.Byl normalny tylko wczesniej przez 3 tyg bolal mnie strasznie brzuch.Juz mialm isc do gina a tu niespodzianka.To bylo tydzien temu
 
reklama
Do góry