reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

Monia4-ja też dostałam 12.08.2005 r. miesiączkę 1 raz po porodzie, a teraz juz nic, czekam i czekam...
Nie wiem, lae w tamtym tygodniu akurat miałam bardzo silne przżycie emocjonalne, zmarała rano mi ciocia :(, a wieczorem dostałamo okresu-może to z emocji? niewiem, ale..nadal czekam w tym m-cu...
Pozdrawiam,pa.
 
reklama
przykro mi bardzo w wiazku ze smiercia cioci.
jak sie nie doczekam do kona msc to chyba kupie sobie test. ale mam nadzieje ze to nie to
 
Dziewczyny ja dostalam @ dopiero dziewiec miesiecy po porodzie.Pozniej miesiac przerwy i teraz znow mialam niedawno.Ale jakies takie neregularne mam te @.I brzuch mnie boli pierwszego dnia jak cholercia.Gorzej niz przed ciaza.A mowia, ze po porodzie takie bolesne miesiaczki odchodza w niepamiec...Ale chyba nie u mnie :(
 
A ja Wam zazdroszcze. Jestem 8tygodni po porodzie i mam juz drugi okres, pierwszy mialam tak po 3 tygodniu, a polug skonczylam w 2 tyg. Tez karmie piersia i bylam juz na pierwszej wizycie u gina, ktory stwierdzil ze po prostu nadrabiam za 9 miesiecy :p.
 
tak sie złożyło, że jestem akurat dokładnie 2 miesiące po porodzie. Karmię piersią, chociaz z tego co czytam to nie ma to tak dużego znaczenia. Okresu jeszcze nie mam i mam nadzieję, że nie będę mieć przez długi czas ;)
 
ja jestem 2 miesiące po porodzie i chyba dostałam @ ale nie wiem bo to takie jakby mało obfite brzuch pobolewa podobnie jak przy miesiączce aha i biore cerazete a myślałam ze przy tabletkach nie bedzie nic nie wiem co o tym myśleć ??? ??? ??? ??? ??? aha i karmie piersia jestem w kropce :(
 
Maluch ma ukończone 6 m-cy i nic. Brałam wcześniej cerazette potem odstawiłam. Jak na razie nie tesknie za ta przyjemnoscia ;)
 
reklama
przyjemnośc doprawdy względna ale cóż zrobić jak już nadeszła? ja tez miałam nadzieje ze troche od tego odpocznę a tu.... :mad: ???
 
Do góry