reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po porodzie?

reklama
A ja dostałam pierwszą poporodową miesiaczke po upływie doładnie trzech miesiecy. Cieszyć się czy nie czieszyć. Z jednej strony to ulga bo co miesiąc upewniam się , że Krzyś jeszcze nie będzie miał rodzeństwa.
 
chyba mozna....niestety.Ja przez pewniem czas brałam tez cerazete i było ok zero plamien nic.Potem zapomniałam i przestałam.Po 2 miesiacach przerwy znowu zaczęłam brac dokładnie po 14 tabletkach dostałam okres i sie wkurzyłam. Znowu nie biore....
 
ja karmiłam 6,5 miesiąca jak skończyłam karmienie to miesiąc puźniej dostałam pierwszy raz okres było miło nie mieć okresu przez 1.5 roku :laugh: :laugh:
 
goska29 pisze:
chyba mozna....niestety.Ja przez pewniem czas brałam tez cerazete i było ok zero plamien nic.Potem zapomniałam i przestałam.Po 2 miesiacach przerwy znowu zaczęłam brac dokładnie po 14 tabletkach dostałam okres i sie wkurzyłam. Znowu nie biore....
ja sie w sumie cieszyłam że to sie bierze bez przerwy bo myslałam że tak jak ze zwykłymi tabletkami nie bedzie okresu a tu jest mam nadzieje że to normalna reakcja i że te tabletki działają ???
 
a ja dostałam okresu w 3 miesiące po porodzie, ale potem wszystko już było normalnie i regularnie, karmiłam przy tym intensywnie piersią. 
.png
 
Czytając Wasze posty lżej zrobilo mi sie na duszy. Przy pierwszym dziecku miesiączkę dostałam po 11 miesiącach, a przy drugim dziecku wciąż na nia czekam. Na pewno nie jestem w ciazy, ale zaczynam sie juz martwić. Co prawda nie tesknie za nia nic, a nic. Jednak ulżyło mi po przeczytaniu Waszych wiadomości.
Pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Do góry