reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miesiączka po porodzie

reklama
A ile płaciłyście? no to widać może nie to było przyczyna a czy was bolało wkładanie wkładki? powiedzcie prosze
 
Mnie nic nie bolalo. A mialam zakladane bez miesiaczki. Koszt zalezy od plavowki

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też nie bolało, zakładana podczas miesiączki. Koszt wraz z założeniem - 1100zł 2 lata temu (mirena).
 
Nie prawda ja chce zakladac wkladke i lekarz mowil ze to bedzie najlepsza anty jesli w ciagu trzech lat nie chce miec dzidziusia:) i potem normalnie sie zachodzi:)przeciez nie musisz zajsc w ciaze co do dnia Nawet jakbys musiala odczekac miesiac dwa to cos sie stanie?:) aczkolwiek nie wiem czy to prawda:)
I najlepsza hormonalna w graniach 1000 zl :) bo sa jszcze za 200 zl ale lepiej dolozyc i miec pewnosc:):)
a tabletki sa dla kobiet karmiacych:):)
 
Do góry