reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

mmlodamamaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
169
Cześć, dziewczyny.
W jakim czasie wam przyszła miesiączka po poronieniu i ile trwała?
U mnie przyszła po 33dniach po poronieniu. Skonczyl się wczoraj A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Mam nadzieję że to nic złego.
Dziękuję za każdą odpowiedź
Miłego dnia wam życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć, dziewczyny.
W jakim czasie wam przyszła miesiączka po poronieniu i ile trwała?
U mnie przyszła po 33dniach po poronieniu. Skonczyl się wczoraj A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Mam nadzieję że to nic złego.
Dziękuję za każdą odpowiedź
Miłego dnia wam życzę
Hej
Mi po 34 dniach, trwała ok 5 dni. Miałam poronienie samoistne. Po dwóch tygodniach dostałam krwawienia i okazało się że jestem znowu w ciąży tylko że pozamacicznej...
Ale myślę że u Ciebie to inna sytuacja, dziewczyny gdzieś pisały że zdarzają się takie krwawienia, jednak jak będzie to trwało dłużej to może udaj się do lekarza żeby sprawdzić.
A poronienie miałaś samoistne czy zabieg ?
 
Lekarz powiedział że poronilam samoistnie Ale i tak miałam zabieg. Trafiłam dzień wcześniej do szpitala bo strasznie krwawilam i bolał mnie brzuch.
Hej
Mi po 34 dniach, trwała ok 5 dni. Miałam poronienie samoistne. Po dwóch tygodniach dostałam krwawienia i okazało się że jestem znowu w ciąży tylko że pozamacicznej...
Ale myślę że u Ciebie to inna sytuacja, dziewczyny gdzieś pisały że zdarzają się takie krwawienia, jednak jak będzie to trwało dłużej to może udaj się do lekarza żeby sprawdzić.
A poronienie miałaś samoistne czy zabieg ?
 
Cześć, dziewczyny.
W jakim czasie wam przyszła miesiączka po poronieniu i ile trwała?
U mnie przyszła po 33dniach po poronieniu. Skonczyl się wczoraj A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Mam nadzieję że to nic złego.
Dziękuję za każdą odpowiedź
Miłego dnia wam życzę
ja plamilam bardzo dlugo nawet po pierwszwj miesiaczce. mialas zabieg czy samoistnie?
 
Mi przyszła po 24 dniach Ale trwała długo 11 dni tak trochę plamiłam trochę krwawiłam
 
reklama
Cześć, dziewczyny.
W jakim czasie wam przyszła miesiączka po poronieniu i ile trwała?
U mnie przyszła po 33dniach po poronieniu. Skonczyl się wczoraj A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Mam nadzieję że to nic złego.
Dziękuję za każdą odpowiedź
Miłego dnia wam życzę
Ja dostałam 28 dni po poronieniu samoistnym, trwała jak wszystkie poprzednie, czyli 5 dni.
 
Do góry