reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

mmlodamamaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
169
Cześć, dziewczyny.
W jakim czasie wam przyszła miesiączka po poronieniu i ile trwała?
U mnie przyszła po 33dniach po poronieniu. Skonczyl się wczoraj A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Mam nadzieję że to nic złego.
Dziękuję za każdą odpowiedź
Miłego dnia wam życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Teraz jak widziałam to nie doszło więcej plamienia od tamtej pory co byłam wcześniej w łazience
U mnie około 36 dni po , ale krwawilam chyba z 7 dni ,więc myślę że jeszcze się coś tam oczyszcza ,nie sądzę żeby to było coś zlego, ale jakby jakieś inne rzeczy zaczęły dziać, to skonsultuj z lekarzem
U mnie około 36 dni po , ale krwawilam chyba z 7 dni ,więc myślę że jeszcze się coś tam oczyszcza ,nie sądzę żeby to było coś zlego, ale jakby jakieś inne rzeczy zaczęły dziać, to skonsultuj z lekarzem
 
Teraz jak widziałam to nie doszło więcej plamienia od tamtej pory co byłam wcześniej w łazience
U mnie około 36 dni po , ale krwawilam chyba z 7 dni ,więc myślę że jeszcze się coś tam oczyszcza ,nie sądzę żeby to było coś zlego, ale jakby jakieś inne rzeczy zaczęły dziać, to skonsultuj z lekarzem
 
Rozwiązanie
Do góry