reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

Agatusiaaaa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
43
Hej czy długo po poronieniu samoistnym czekalyscie na miesiączkę ? U mnie do poronienia doszło 12.12 i do dzisiaj miesiączki nie mam . Byłam u lekarza w sobotę i dostałam duphaston 2x1 Na wywołanie miesiączki Przez 10dni i badania muszę zrobić 3-5 cyklu . Czy któraś z was dostała po tym leku miesiączkę ? Jak u was to wyglądało ? Pisałam już tutaj ale nie otrzymałam odpowiedzi .
 
reklama
To jest chyba bardzo indywidualna kwestia. Gdzieś czytałam, że nawet do 8 tygodni po poranieniu jest normalne. Dodatkowo jeżeli nie robisz przerwy po między poronieniem, a ponownymi staraniami to wiem, że zdarza się, że okres w ogóle nie przychodzi z powodu kolejnej ciąży

U mnie trochę specyficzna sytuacja więc na swoim przykładzie nie podpowiem
 
To jest chyba bardzo indywidualna kwestia. Gdzieś czytałam, że nawet do 8 tygodni po poranieniu jest normalne. Dodatkowo jeżeli nie robisz przerwy po między poronieniem, a ponownymi staraniami to wiem, że zdarza się, że okres w ogóle nie przychodzi z powodu kolejnej ciąży

U mnie trochę specyficzna sytuacja więc na swoim przykładzie nie podpowiem
no tak . Akurat ciąży kolejnej nie ma więc poprostu trzeba czekac .no tak każda inny ma organizm.
 
A sprawdzałaś betę po poronieniu czy spadła do 0?
U mnie @ pojawiła się normalnie w terminie - 29 dni od pierwszego dnia krwawienia które było poronieniem.
 
reklama
A sprawdzałaś betę po poronieniu czy spadła do 0?
U mnie @ pojawiła się normalnie w terminie - 29 dni od pierwszego dnia krwawienia które było poronieniem.
tylko dziwne było dla mnie ze 24.01 miałam jedno dniowe plamienie i myślałam że się rozkręci a nie rozkręciło . Robiłam nawet test ciążowy pod koniec stycznia ale nic nie pokazało . Więc ciąży raczej nie ma . Byłam w sobotę u lekarza to powiedziała mi że mam edometriu przed miesiączkowe że za kilka dni powinnam dostać . I dlatego dała mi tabletki na wywołanie .
 
Do góry