reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

Borowka695840

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Maj 2023
Postów
54
Witam pisałam tutaj jak zaszłam w 1 ciąże ale nie udało się jej niestety utrzymać i jestem już po wywołaniu poronienia . 7 czerwca w szpitalu wywołali mi samymi czopkami obeszło się bez łyżeczkowania i 7 lipca minął miesiąc i dalej nie mam miesiączki . Pytanie do pan ktore tez poroniły ile czekały najdłużej na miesiączkę ? Pozdrawiam
 
reklama
Po łyżeczkowaniu pierwszą miesiączkę miałam po 56 dniach po zabiegu. Przykro mi, że również przez to przechodzisz. Pozdrawiam mocno, trzymaj się.
 
A mogę nie czuć objawów które zwiastują okres ? Bo nie czuje nic co czułam normalnie przed miesiączka.
Ja miesiączkę po poronieniu dostałam równo po 4 tyg, miesiączki zawsze miałam mega bolesne i bóle zwiastujące jej nadejście a ta po poronieniu przyszła bez żadnych objawów. Po prostu poszłam do łazienki i zastałam okres
 
Witam pisałam tutaj jak zaszłam w 1 ciąże ale nie udało się jej niestety utrzymać i jestem już po wywołaniu poronienia . 7 czerwca w szpitalu wywołali mi samymi czopkami obeszło się bez łyżeczkowania i 7 lipca minął miesiąc i dalej nie mam miesiączki . Pytanie do pan ktore tez poroniły ile czekały najdłużej na miesiączkę ? Pozdrawiam
Cześć, ja dostałam okres po ponad 5 tygodniach (ale po łyżeczkowaniu).
 
Ja dostałam po 29 dniach. Tyle trwają średnio moje cykle. Ale była to miesiączka trochę inna niż zazwyczaj. Taka standardowa jak zawsze przyszła tak jakby w drugim cyklu od poronienia.
 
reklama
Do góry