reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

Wczoraj pojawił się raz taki brudzących lekko uplaw i myślałam ze to może już zaczyna się powoli ale dziś już czysto .. kurczę niech on już przyjdzie bo nie mogę ruszyć dalej 🤦‍♀️ po miesiączce mam dopiero iść do lekarki i rozmawiać co dalej . Ze szpitala kazali mi iść po 2,3 tygodniach na takie jeszcze kontrolne usg, poszłam po 4 tygodniach i powiedziała mi ze dopiero po miesiączce ale oglądnęła mnie i mówi ze jest jakiś tam jeszcze materiał który zejdzie z miesiączka . Ze do 3 miesięcy nawet mogę na nią czekać 🤦‍♀️😭 masakra
 
reklama
Wczoraj pojawił się raz taki brudzących lekko uplaw i myślałam ze to może już zaczyna się powoli ale dziś już czysto .. kurczę niech on już przyjdzie bo nie mogę ruszyć dalej 🤦‍♀️ po miesiączce mam dopiero iść do lekarki i rozmawiać co dalej . Ze szpitala kazali mi iść po 2,3 tygodniach na takie jeszcze kontrolne usg, poszłam po 4 tygodniach i powiedziała mi ze dopiero po miesiączce ale oglądnęła mnie i mówi ze jest jakiś tam jeszcze materiał który zejdzie z miesiączka . Ze do 3 miesięcy nawet mogę na nią czekać 🤦‍♀️😭 masakra
ja też miałam plamienia kilka dni przed tą pierwszą miesiączka
 
Witam pisałam tutaj jak zaszłam w 1 ciąże ale nie udało się jej niestety utrzymać i jestem już po wywołaniu poronienia . 7 czerwca w szpitalu wywołali mi samymi czopkami obeszło się bez łyżeczkowania i 7 lipca minął miesiąc i dalej nie mam miesiączki . Pytanie do pan ktore tez poroniły ile czekały najdłużej na miesiączkę ? Pozdrawiam
Hej. Ja poroniłam 8 lutego a miesiączkę pierwszą dostałam 15 kwietnia
 
Działamy od maja. Owulacje monitorowane, a mimo to nie wychodzi 🤷
W końcu zaskoczy !😊 moja przyjaciółka ma PCOS i nie miała owulacji później wywoływała tabletkami i każdy cykl monitorowała u ginekolog i jak już miała odpowiednia wielkość pęcherzyka za 1 razem nie pyklo i stwierdziła ze za drugim podejdzie mniej kontrolnie czyli przestanie robić testy owulacyjne tylko skupić się na sobie i już jest w 14 tygodniu 😊 zaszłysmy w praktycznie tym samym czasie i w tym samym tygodniu miałyśmy pierwsze usg moje okazało się niestety zle a jej idealne ale tak czasem bywa 🤷‍♀️ musimy być twarde i iść dalej 💪💪
 
W końcu zaskoczy !😊 moja przyjaciółka ma PCOS i nie miała owulacji później wywoływała tabletkami i każdy cykl monitorowała u ginekolog i jak już miała odpowiednia wielkość pęcherzyka za 1 razem nie pyklo i stwierdziła ze za drugim podejdzie mniej kontrolnie czyli przestanie robić testy owulacyjne tylko skupić się na sobie i już jest w 14 tygodniu 😊 zaszłysmy w praktycznie tym samym czasie i w tym samym tygodniu miałyśmy pierwsze usg moje okazało się niestety zle a jej idealne ale tak czasem bywa 🤷‍♀️ musimy być twarde i iść dalej 💪💪
Nie spinam się zbytnio bo mam już dzieci 🙂 także co ma być to będzie 🙂
 
reklama
Do góry