reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po wyłyżeczkowaniu

Dołączył(a)
8 Październik 2018
Postów
1
Witam, ja mam takie pytanie gdyż poroniłam 26 września, 27 miałam wylyżeczkowanie, i stąd moje pytanie kiedy przyjdzie miesiączka? I ile czasu muszę odczekać żeby móc znowu starać się o maluszka?
 
reklama
Rozwiązanie
Miesiączkę dostałam 31 dnia a kolejne już normalnie tak jak zawsze 27 dni. Po kontroli od zabiegu lekarka mówiła ze 3 cykle odczekać . Po dwóch byłam u niej i dała zielone światło . Ten cykl był tym cyklem ale nie udało się
Witam, ja mam takie pytanie gdyż poroniłam 26 września, 27 miałam wylyżeczkowanie, i stąd moje pytanie kiedy przyjdzie miesiączka? I ile czasu muszę odczekać żeby móc znowu starać się o maluszka?
U mnie okres przyszedł po 4 tygodniach od łyżeczkowania (co prawda zabieg wykonany był z innego powodu niż poronienie). Natomiast co do starań to niektóre dziewczyny starają się od razu (chociaż ja miałam zalecenie wstrzemięźliwości przez 6 tyg) ale moim zdaniem tą kwestię należy skonsultować z lekarzem na wizycie kontrolnej po zabiegu i poczekać na zielone światło od niego
 
Mi lekarz przy wypisie że szpitala powiedział, że trzy miesiące należy odczekać. Ale to już kwestia jak wszystko będzie się koic. Mi jutro mija miesiąc od wywołania poronienia zabieg miałam na trzeci dzień bo nie wszystko "oczyścilo" się. I na razie nie mam okresu ale tak jakby już coś miało się dziać. Zobaczymy dużo zależy od hormonów. W poniedziałek idę na kontrolę i zobaczymy jak się to wszystko goi
 
U mnie okres przyszedł po 29 dniach, w szpitalu mówili, żeby odczekać 3 miesiące, moja lekarka pozwoliła po pierwszym już na starania. Ale koniecznie musisz się skonsultować z lekarzem, powinien Ci zrobić usg, żeby potwierdzić jak się odbudowuje endometrium.
 
Miesiączkę dostałam 31 dnia a kolejne już normalnie tak jak zawsze 27 dni. Po kontroli od zabiegu lekarka mówiła ze 3 cykle odczekać . Po dwóch byłam u niej i dała zielone światło . Ten cykl był tym cyklem ale nie udało się
 
Rozwiązanie
Do góry