reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka podczas karmienia piersią

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Drogie Mamy , karmię syna wyłącznie piersią i właśnie dostałam miesiączkę . Minęło zaledwie 6 miesięcy od porodu . Nie spodziewałam się , ze menstruacja wróci tak szybko …. Mam pytanie do Mam , które również karmią i mają okres :) czy wasze miesiączki wyglądają zawsze tak samo ? Są regularne ? Ile trwają dni ? Czy jest możliwośc , ze miesiączka zaniknie w momencie jak zwiększy się częstotliwość karmien ?
 
reklama
Drogie Mamy , karmię syna wyłącznie piersią i właśnie dostałam miesiączkę . Minęło zaledwie 6 miesięcy od porodu . Nie spodziewałam się , ze menstruacja wróci tak szybko …. Mam pytanie do Mam , które również karmią i mają okres :) czy wasze miesiączki wyglądają zawsze tak samo ? Są regularne ? Ile trwają dni ? Czy jest możliwośc , ze miesiączka zaniknie w momencie jak zwiększy się częstotliwość karmien ?
Częstotliwość karmień zależy od dziecka, nie od Ciebie :p zdarza sie, że jest miesiączka, a potem kilka miesięcy nie ma ;) a czasani wraca już regularnie. Nie przewidzisz.
Ja karmię pół roku, miałam miesiączką normalnie po połogu i od tamtego czasu nic.
 
Częstotliwość karmień zależy od dziecka, nie od Ciebie :p zdarza sie, że jest miesiączka, a potem kilka miesięcy nie ma ;) a czasani wraca już regularnie. Nie przewidzisz.
Ja karmię pół roku, miałam miesiączką normalnie po połogu i od tamtego czasu nic.
Wiem , ale mały raz je 5 razy , a czasem 8 :D zależy od dnia . A nie ukrywam , ze bez miesiączki to lepiej :D mam problemy z krzepnięciem krwi itd , wiec mam baaaardzo obfite okresy :(
 
Ja dostałam okres 10 tygodni po porodzie i od tego czasu mam regularne miesiączki (dziecko ma 9 miesięcy). Cały czas karmię piersią, nie mamy jakichś dłuższych przerw. W dzień je co około 2 godziny, w nocy róźnie. Raz jest to dłuższa przerwa, a innym razem krótsza 😅
 
Ja dostałam okres 10 tygodni po porodzie i od tego czasu mam regularne miesiączki (dziecko ma 9 miesięcy). Cały czas karmię piersią, nie mamy jakichś dłuższych przerw. W dzień je co około 2 godziny, w nocy róźnie. Raz jest to dłuższa przerwa, a innym razem krótsza 😅
O Mamo !!! Czyli zależy od organizmu …
 
O Mamo !!! Czyli zależy od organizmu …
Oj zdecydowanie zależy od organizmu. Ja dostałam bardzo szybko, wręcz do końca nie wiedziałam czy to już okres czy jeszcze resztki popologowe, bo na początku były bardzo skromne i nieregularne. I mimo tych nieregularności (była i przerwa prawie na 2 miesiące) zaszłam w ciążę 9 miesięcy po porodzie - karmilysmy się później jeszcze około 5 miesięcy
 
Drogie Mamy , karmię syna wyłącznie piersią i właśnie dostałam miesiączkę . Minęło zaledwie 6 miesięcy od porodu . Nie spodziewałam się , ze menstruacja wróci tak szybko …. Mam pytanie do Mam , które również karmią i mają okres :) czy wasze miesiączki wyglądają zawsze tak samo ? Są regularne ? Ile trwają dni ? Czy jest możliwośc , ze miesiączka zaniknie w momencie jak zwiększy się częstotliwość karmien ?
Ja dostałam okres 3 miesiące po porodzie 🫠 córka totalny cycoholik, okres miałam od razu regularny, opuścił mnie dopiero gdy zaszłam w ciążę 😂
 
reklama
Drogie Mamy , karmię syna wyłącznie piersią i właśnie dostałam miesiączkę . Minęło zaledwie 6 miesięcy od porodu . Nie spodziewałam się , ze menstruacja wróci tak szybko …. Mam pytanie do Mam , które również karmią i mają okres :) czy wasze miesiączki wyglądają zawsze tak samo ? Są regularne ? Ile trwają dni ? Czy jest możliwośc , ze miesiączka zaniknie w momencie jak zwiększy się częstotliwość karmien ?
Witam! Ja karmię od początki córke piersią, i do tej pory miałam tylko raz miesiączke przez 10 dni.. Tez się zastanawiam co się dzieje, w tym roku córka 2 latka.
 
Do góry