reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka - poród

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Drogie Kobietki, urodziłam drugie dziecko 09.11.2020, 22.03.2021 dostałam trzecia miesiączkę po porodzie, nie karmię piersią.
Wcześniej moje miesiączki trwały 5 dni i już przy końcu pojawiało się ciemne plamienie. Teraz moje miesiączki są dość długie... Dzisiaj będzie 7 dzień, a nadal pojawia się plamienie - kolor krwi jasny czy to problem z hormonami, stabilizacja czy powinnam udać się do ginekologa... Dzisiaj pobolewa mnie też lewy jajnik dodatkowo.
 
reklama
Ja kilka pierwszych okresów po porodzie tez miałam długich i bardziej intensywnych niż normalnie. Lekarz stwierdził, ze do pół roku tak może być.
 
Dziękuję za odpowiedź, po pierwszym dziecku szybko wróciło do normy, albo nie zwracałam na to uwagi, a teraz ciężej wrócić do siebie ;)
 
To u mnie podobnie.
Po pierwszym dziecku pierwszy okres był taki sobie, skąpy. Ucieszyłam się, bo przecież nikt nie lubi krwawić niczym zarzynana świnia. Ale kolejne cztery czy piec to już była jazda bez trzymanki. Dodatkowo wydłużyły mi się cykle. Z 28-29 dni do 30-31.
A po drugim dziecku okresy od samego początku były bardziej intensywne i nieco dłuższe. Teraz już wróciło do normy ale cykle nadal 30-31 dniowe.
 
Do góry