reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka w ciąży ? Pomocy

Mamulkakubusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2017
Postów
181
Witajcie.
Czy któraś z was spotkała się już z tzw miesiączka w ciąży ? Możecie mi powiedzieć co to wgl jest..
robiłam test parę tygodni temu i widziałam kreskę taka bardzo jasna ale dostałam okres wczoraj powtórzyłam test i kreska ciemniejsza była a jestem parę dni po okresie co to może być
 
reklama
Witajcie.
Czy któraś z was spotkała się już z tzw miesiączka w ciąży ? Możecie mi powiedzieć co to wgl jest..
robiłam test parę tygodni temu i widziałam kreskę taka bardzo jasna ale dostałam okres wczoraj powtórzyłam test i kreska ciemniejsza była a jestem parę dni po okresie co to może być
Mojego męża kuzynka miała 3 msc okres będąc już w ciąży...dlatego zorientowała się w 4 msc:) słyszałam że się zdarza...ale niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie;)
 
Nie ma czegoś takiego jak miesiączka w ciąży. Fizjologicznie nie jest to możliwe. Natomiast mogą owszem występować różne krwawienia/plamienia związane już z ciążą (niedobory hormonów, krwiaki ect). Nie wiem czy lekarz już coś na usg zobaczy, pewnie niewiele, ale może konieczne są leki więc radzę się jednak wybrać.
 
Witajcie.
Czy któraś z was spotkała się już z tzw miesiączka w ciąży ? Możecie mi powiedzieć co to wgl jest..
robiłam test parę tygodni temu i widziałam kreskę taka bardzo jasna ale dostałam okres wczoraj powtórzyłam test i kreska ciemniejsza była a jestem parę dni po okresie co to może być
idź do lekarza, może być tylko za mało progesteronu, i dostaniesz leki.
 
Lekarz w czwartek dopiero.
A czy test ciążowy może wykryć chorobę jakaś..
Raczej nie powinien się mylić.. skoro kreska jest taka widoczna
 

Załączniki

  • IMG_20190211_151622.jpg
    IMG_20190211_151622.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 402
Na początku ciąży możliwy jest okres. Czytałam artykuł w którym wypowiadał się lekarz ginekolog i po prostu cześć macicy nie zajęta przez zarodek się złuszcza i stad krwawienie :)
 
reklama
reklama
Lekarz w czwartek dopiero.
A czy test ciążowy może wykryć chorobę jakaś..
Raczej nie powinien się mylić.. skoro kreska jest taka widoczna
Skoro test już kilka tygodni wcześniej był pozytywny a ten ze zdjęcia ma jednak jasną tą kreskę to może to być poronienie niestety. Czy to krwawienie jest takie typowe jak przy miesiączce czy raczej tylko plamienie?
 
Do góry