reklama

Miesiączka w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez mamusia2105, 25 Lipiec 2013.

1. mamusia2105

mamusia2105 Początkująca w BB

Witam. Jestem mamą dwóch aniołków, obie ciąże obumarły (24tc i 19tc), los chciał że po raz kolejny spodziewam się malenstwa(6 tc) bardzo się cieszę, ale jest fakt który mnie niepokoi od miej więcej trzech dni mam bóle podbrzusza, nie tak silne jak w czasie miesiączki ale jednak, dzisiaj dostałam krwawienia, jasna, rzadka krew, bardzo się tym martwie. Czy któraś z Was miała tak we wczesnej ciąży?

2. anka89

anka89 Aktywna w BB

Ja nie miałam. A na Twoim miejscu od razu pędziłabym do lekarza...

3. reklama
  4. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

Na twoim miejscu zgłosiłabym się do lekarza lub szpitala.

5. monia_26

monia_26 Mama Kingusi :*

Ja uważam podobnie jak moje Poprzedniczki...Pędź do na IP lub do lekarza. Ja raz plamiłam (podkreślam "plamiłam")w 8 tc kilka godzin, ale to było chwilowe, delikatne, brunatne plamienie i brałam przy tym duphaston.

6. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

jesteś we wczesnej ciąży... ja bym pędziła od razu bez zastanowienia na IP.

7. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami,szybko poszlabym do lekarza lub na IP

8. heidi

heidi Zaciekawiona BB

Ja tak miałam (mam), i to nie raz w trakcie tej ciąży. Pierwszy raz w 6 tygodniu, później w 11, później w 15, więc częstotliwość prawie ze normalnej miesiączki.

Idź od razu na izbę przyjęć, zrobią ci USG i zmierzą betę. U mnie występują te krwiawienia bo mam krwiaki na macicy, i co się jednego pozbędę to tworzy się nowy. Jestem obecnie w 18 tygodniu i przedwczoraj na USG lekarz wykrył nowy krwiak. I tak "sobię krwawię" całą ciążę (bo po pierwszym "chluśnięciu" krwią, krwiak "schodzi" czyli plami u mnie tygodniami).
    Najgorsze jest, że lekarze nic nie mogą na to poradzić i co chwila muszę być na USG.

Krwawienie nie zawsze oznacza poronienie, ale każde krwawienie trzeba zgłosić lekarzowi!

Poleć forum