reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Witam
Chciałam prosić o radę, pomoc może któraś z Was tak miała lub ma. Uprzedzam pytania lekarz dopiero 15.10.
Więc jestem po porodzie po ad 2 miesiące w tym miesiącu dostałam miesiączke 2 razy. Pierwszy raz trwał może ok 3,4 dni i nie był obfity zaś drugi raz męczę się już z nim ponad tydzień i jest bardzo ale to bardzo obfity i są w nim skrzepy. Używam nocnych podpasek ale niestety muszę je zmienić nawet co 30 min. Już nie daje rady, ponieważ jest to dla mnie bardzo męczące. Nie mogę nic zrobić bo czuje jak ze mnie leci, ani iść, leżeć, siedzieć, nic.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam
Chciałam prosić o radę, pomoc może któraś z Was tak miała lub ma. Uprzedzam pytania lekarz dopiero 15.10.
Więc jestem po porodzie po ad 2 miesiące w tym miesiącu dostałam miesiączke 2 razy. Pierwszy raz trwał może ok 3,4 dni i nie był obfity zaś drugi raz męczę się już z nim ponad tydzień i jest bardzo ale to bardzo obfity i są w nim skrzepy. Używam nocnych podpasek ale niestety muszę je zmienić nawet co 30 min. Już nie daje rady, ponieważ jest to dla mnie bardzo męczące. Nie mogę nic zrobić bo czuje jak ze mnie leci, ani iść, leżeć, siedzieć, nic.

Jejku, powiedz mi co Ci powiedział lekarz? To był okres czy połóg jeszcze? Ja jestem w 5 tyg po porodzie, krwawienie pologowe niby ustąpiło, była już brązowa wydzielina i nagle...
Witam
Chciałam prosić o radę, pomoc może któraś z Was tak miała lub ma. Uprzedzam pytania lekarz dopiero 15.10.
Więc jestem po porodzie po ad 2 miesiące w tym miesiącu dostałam miesiączke 2 razy. Pierwszy raz trwał może ok 3,4 dni i nie był obfity zaś drugi raz męczę się już z nim ponad tydzień i jest bardzo ale to bardzo obfity i są w nim skrzepy. Używam nocnych podpasek ale niestety muszę je zmienić nawet co 30 min. Już nie daje rady, ponieważ jest to dla mnie bardzo męczące. Nie mogę nic zrobić bo czuje jak ze mnie leci, ani iść, leżeć, siedzieć, nic.
Pytanie czy to miesiączka. Karmisz piersią? Może to jeszcze przedłużony połóg (tu przydałaby się ocena lekarza)? Nie każde krwawienie to miesiączka, a na pewno nie w tak krótkim odstępie. Może też jakieś wahania hormonalne, po porodzie trochę trwa nim się ureguluje. Pamiętam, że też miałam takie potopy w pierwszych poporodowych cyklach.
 
To mi nie wyglada na miesiączkę. Może macica Ci się jeszcze oczyszcza. Fajnie by było jakby lekarza udało Ci się wcześniej załatwić, bo do 15.10 jeszcze trochę czasu.
Na pocieszenie powiem, ze tez miałam podobna sytuacje tylko, ze miesiąc po porodzie. Nagle zaczęło ze mnie dosłownie lecieć, ale przeszło po godzinie.
 
Mi się też wydaje, że to nie miesiączka, raczej połóg. Pytanie czy ta pierwsza meisiączka była w czasie tych 6 tygodni od porodu?
Ja tak miałam w połogu, ze niby już krwawienie się skonczyło, potem ta wydzielina była, potem już prawie nic, a potem pod koniec połogu znowu krew. I to jest normalne.
 
Nie karmię piersią. Karmiłam przez tydzień może ale niestety miałam za słaby pokarm.
Pytanie czy to miesiączka. Karmisz piersią? Może to jeszcze przedłużony połóg (tu przydałaby się ocena lekarza)? Nie każde krwawienie to miesiączka, a na pewno nie w tak krótkim odstępie. Może też jakieś wahania hormonalne, po porodzie trochę trwa nim się ureguluje. Pamiętam, że też miałam takie potopy w pierwszych poporodowych cyklach.
 
Nie znam terminu za słaby pokarm, pokarm matki jest zawsze dobry, ale nie musisz się tłumaczyć czemu nie karmisz piersia to Twoja sprawa, ale to krwawienie to ciężko powiedzieć co to może być, podobno oczyszczanie macicy (połóg) może wyglądać tak, że raz jest a raz nie ma, to nie musi być tak, że 8 tygodni i koniec połogu natomiast nie wiem czy ilość tej krwi jest ok, bynajmniej z Twojej relacji wynika, że jest tego bardzo dużo.
Nie karmię piersią. Karmiłam przez tydzień może ale niestety miałam za słaby pokarm.
 
reklama
Witam
Chciałam prosić o radę, pomoc może któraś z Was tak miała lub ma. Uprzedzam pytania lekarz dopiero 15.10.
Więc jestem po porodzie po ad 2 miesiące w tym miesiącu dostałam miesiączke 2 razy. Pierwszy raz trwał może ok 3,4 dni i nie był obfity zaś drugi raz męczę się już z nim ponad tydzień i jest bardzo ale to bardzo obfity i są w nim skrzepy. Używam nocnych podpasek ale niestety muszę je zmienić nawet co 30 min. Już nie daje rady, ponieważ jest to dla mnie bardzo męczące. Nie mogę nic zrobić bo czuje jak ze mnie leci, ani iść, leżeć, siedzieć, nic.

Jejku, powiedz mi co Ci powiedział lekarz? To był okres czy połóg jeszcze? Ja jestem w 5 tyg po porodzie, krwawienie pologowe niby ustąpiło, była już brązowa wydzielina i nagle od dwóch dni leje się ze mnie niesamowicie. Pomagają ino podkłady poporodowe abym nie stała w kałuży krwi. Dzisiaj jest trzeci dzień, wczoraj miałam skrzepy i dzisiaj również wyleciał ze mnie ogromny skrzep i krew ma zabarwienie jasnoczerwone.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry