reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Miesiączka?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2021
Postów
2
Witam wszystkie staraczki.
Otóż kilka dni temu wstawiłam posta z wynikiem testu... Rzekomo pozytywnym. Test musiał być zalany, ponieważ dwa następne kolejnego dnia były z jedną kreseczką. Ale zwracam się z takim zapytaniem, może któraś z Was miała podobną sytuację. Dostałam krwawienia po tym teście, trwało dwa dni, niby miesiączkowe. Pierwszego dnia potworny ból, potworne krwawienie, zwolniłam się z pracy, do tego nie mogłam nic zjeść, skręcało Mnie w żołądku jakby jakiś atak albo jelitówka, bez żadnych objawów.. Po dwóch dniach krwawienia dzisiaj ani kropelki, a Ja brak apetytu, ból brzucha taki skurczowy, kłucie jajnika.. Zapisałam się do lekarza ale mam wizytę prywatną dopiero na początku października.
 
reklama

Klauuudia

Moderator
Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
1 328
A cykl cyklowi nie równy jeśliby to chodzi. Nie jesteśmy maszynami i raz miesiaczka będzie trwała 4 dni a raz 2 i intensywność tez się zmieni czasem 😉
 

iz00lka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2021
Postów
215
Na podstawie tego co napisałaś chyba nikt nie napisze nic mądrego. Każdy cykl jest inny, możliwe że było to tylko krwawienie śródcykliczne ale ogólnie to chyba poczekałabym do wizyty ;)
 
Do góry