reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiaczka

Mamaa20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2017
Postów
637
Jeszcze przed ciąża miałam tak że okres mi zanikal na miesiąc ,2 a czasami nawet i na wiecej. Ginekolog mówiła że to normalnie i że ureguleuje mi się to. Teraz po ciąży znowu tak mam , w tamtym miesiącu miałam a w tym już nie. Miała któraś z was tak ? Sama nie wiem czy to normalne
 
reklama
Normalne to jest miec okres co okreslona liczbe dni a nie raz na "jakis czas".. Moim zdaniem powinna przepisac Ci leki ktore ureguluja Twoj cykl.
 
Jeśli karmi się piersią to czasami tak może być jeśli nie trzeba by było pójść do lekarza i brać coś na uregulowanie i zrobić badania hormonów bo tam może być przyczyna
 
Nie karmię piersią. Daje mleko mm. Też mówiłam żeby mi coś wypisała ale stwierdziła że samo się ureguluje kiedyś
 
Według mnie powinnaś zmienić lekarza jak samo ci się na uregulować to kwestia hormonów... najwieksza burza hormonalna w życiu kobiety jest ciąża jeżeli to nie pomogło moim zdaniem powinnaś się leczyć... bo oprócz nie regularnego okresu mogą w układzie rozrodczym dziać się po dluzszym czasie inne nieprawidłowe rzeczy...jakieś polipy. torbiele itp
 
Właśnie wiem. Tylko że od samego początku ginekolog powinna wysłać mnie na jakieś badania a nie kazała czekać. Prosiłam też ja o jakieś tabletki na wywołanie miesiączki jak miałam z 17 lat ale powiedziała że mi nie da i żeby czekać aż samo się wyreguluje to
 
reklama
Do góry