reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miesiączka

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Witam minęly mi już prawie trzy miesiące od porodu a dalej nie mam miesiączki czy to powód do obaw ???
 
reklama
Nie to normalne.ja karmie piersią i już prawie 4 miesiące i dalej nie mam mogę dostać dopiero jak przestanę karmić oczywiście nie jest pwoiedziala że owulacji nie masz bo ona może być nawet jak miesiączki nie masz ;)
Spokojnie nie ma się czym martwić.
Jedna dostanie szybciej druga później:)
 
ja również nie dostałam miesiączki w tym czasie, każda kobieta reaguje inaczej. Jeśli karmisz piersią to miesiączka tym bardziej może się opóźnić chyba, że podejrzewasz ciąże :). Jeśli brak miesiączki Cię niepokoi to zawsze możesz udać się do ginekologa
 
Ja przy synu po 11 miesiącach dostałam @ a córka ma 11 teraz i nic się nie pojawia, tyle,ze ja karmię piersią. Ale moja znajoma karmiła mm od początku i po 11 przyszła @. Myślę więc, że nie powinno się nic złego dziać, ale jakbyś miała jeszcze jakieś objawy niepokojące to udaj się do lekarza lepiej.
 
reklama
reklama
Do góry