reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesięczna dzidzia nie chce spac w dzień

Dołączył(a)
18 Marzec 2009
Postów
1
Witam.
Mam problem ze swoją miesięczną córeczką. Od kilku dni w czasie dnia nie chce spać, czasem płacze, czasem nie, a jak już się zdarzy że uśnie to na 15-20 min. a potem od nowa. W nocy śpi ładnie od około 20.30 do 9,10 rano będąc karmiona z butelki tak co ok3-4 h. Nie wiem co jej dolega. Myślałam że to może brzuszek, ale to nie to.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?? Proszę pomóżcie. Za wszelkie rady z góry dziękuję.
 
reklama
Witam

Nie pocieszę Cię. Moja sąsiadka ma dzidzie, która za chwilę skończy 5 miesięcy i też w dzień oprawie nie śpi. Takie dzieciaczki niektóre już są.
Jak nie ma żadnych objawów chorobowych to ja bym się nie martwiła i cieszyłabym się ze śpi w nocy.
 
Ja też Cię nie pocieszę (chyba ;-)) Moja mała nie spała za wiele w dzień przez pierwsze tygodnie życia... :zawstydzona/y: Ale znalazłam na nią sposób, krótkie, kilkuminutowe drzemki przeszły w kilkugodzinny sen odkąd zaczęłam ją kłaść spać na brzuszku :tak: Może u Ciebie też zda egzamin... :sorry2: Niestety jak skończyła 4/5 miesięcy nie chce spać na brzuchu i w dzień sypia znów niewiele :sorry2:
 
Moja Lidzia też nie śpi zbyt dużo w dzień. Kilka razy po 15 min(max), za to noc przesypia całą i rano budzi się radosna. Jest wesoła, zdrowa, nie marudzi, rozwija się dobrze. Lekarka twierdzi, że widocznie ten typ tak ma:-)
 
Moja córeczka też nie należała do ospałych dzieci. Zazwyczaj spała 2-3 razy dziennie po 30 min. góra. Nawet na 2godz spacerze spała tylko 30 min. Lepiej zaczęła spać ok 6 miesiąca. Za to w nocy zawsze spała dobrze. Oczywiście budziła się na jedzonko, ale zaraz po jedzeniu usypiała. Do tej pory zdarzyły mi się chyba 3, może cztery nocki prawie nie przespane. Więc jest dobrze. Najważniejsze jest że dziecko jest zdrowe i dobrze się rozwija, no i w nocy da pospać. A dzień jakość trzeba przetrwać. Ale niedługo wiosna, więc będzie lepiej.
 
twierdzenie, że maleństwa śpią po kilkanaście godzin na dobę to mit. Moje dzieci spały owszem ale przy cycu, a odłożone budziły się po 5 minutach. Trochę lepiej jest na spacerze, ale nawet teraz, kiedy synek ma 7 miesięcy śpi przeważnie po 30-40 minut w dzień.
 
Witam.
Mam problem ze swoją miesięczną córeczką. Od kilku dni w czasie dnia nie chce spać, czasem płacze, czasem nie, a jak już się zdarzy że uśnie to na 15-20 min. a potem od nowa. W nocy śpi ładnie od około 20.30 do 9,10 rano będąc karmiona z butelki tak co ok3-4 h. Nie wiem co jej dolega. Myślałam że to może brzuszek, ale to nie to.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?? Proszę pomóżcie. Za wszelkie rady z góry dziękuję.

A po czym wnosisz, że jej coś dolega :confused: Nie wszystkie dzieciaczki przesypiają całe dnie i noce, za dobrze by nam było ;-):rofl2:
 
  • Hej , mój Ignaś ma 10 meisięcy i od urodzenia śpi też tylko po 20,30 min w dzień a noce przespane z budzeniem na karmienie. Myślę, że jeśli dziecko jest zdrowe to nic nie dolega tylko po prostu nie potrzebuje tyle snu. pozdrawiam.
 
Moja Niunia też w dzień nie spała (chyba że leżałam przy niej z cycem bo inaczej niebyło mowy o spaniu) dopiero teraz w dzień troche przesypia (1-2 godzinki). Niemartw się, dobrze, że ładnie śpi Ci w nocy. Każdy maluszek jest inny.
 
reklama
Tutaj to samo :) Moj synus ma 2miesiace i tez nie sypia w dzien jak przespi pol godziny to ja w szoku jestem :) za to spi ladnie w nocy :) Tak juz maja malenstwa ze nie chca sie chowac ksiazkowo.. Ja to nawet czulam sie 'oszukana' bo naczytalam sie madrych ksieg a tu mi synus nie spi w dzien odkad skonczyl 3tygodni a pisalo ze 2-3 drzemki po poltorej godz w ciagu dnia LOL
 
Do góry