reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesięczne dziecko, jedzenie, spanie

Folami83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2020
Postów
2 988
Ile śpią Wasze dzieci ? Mój ma miesiąc. Śpi praktycznie cały czas (no tak ogólnie mówiąc). Budzi się jeść (nie wiem czy to ma znaczenie ,ale je malutkie porcje
-40ml , liczyłam dziś ile zjada na dobę, ok. 670ml, karmień jest sporo ). Martwię się, że coś jest nie tak ...czasem przy jedzeniu jest nerwowy, szarpie się, pręży, ...ma fazy , że strasznie płacze jakby mu się krzywda działa. Nie wiem czy to wszystko jest normalne czy nie. Zmieniliśmy mleko na Bebilon Pepti. Często ma wzdęty brzuszek. Na tym Bebilonie Pepti jedna [emoji90] (na Bebilonie ProFutura było kilka dziennie) . Czytałam że mały apetyt i dużo snu może być zwiastunem infekcji układu moczowego albo zapalenia ucha. Kiedy płacze szarpie się za ucho , ale czy to to...może zwyczajnie ze zmęczenia. Martwi mnie to jedzenie, malutkie porcje. Na wzdęcia stosujemy Espumisan lub Bobotic. Masaże brzuszka. Dziś zasypia lepiej przy włączonej suszarce jak ogrzewam trochę brzuszek. Na Bebilon ProFutura wydawało nam się , że je mało . Lekarz stwierdził , że może alergia i przepisał Bebilon Pepti. Nie wiem czy widać jakaś różnice . Nadal te porcje są małe. Bilans mamy dopiero za dwa tygodnie. Już nie wiem czy panikuję czy jak .
 
reklama
Jeśli ma nietolerancję laktozy - wyjdzie w badaniu kału ja robiłam w diagnostyce nazywa się „badanie kalu + ciała redukujace”. Jeśli by mu wyszła to niewiem jakie jest postępowanie przy mm ale przy kp trzeba podawac delikol do każdego karmienia ( jak w kolce). Ja szukałam sama po omacku i sama znalazłam ze u nas problemem była właśnie nietolerancja :(
Ile kosztowało to badanie , pamiętasz może ?
 
reklama
Do góry