reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesięczniak podnosi głowę..

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Moja córka 15.08 skonczy 2 miesiące, od jakiegoś czasu nie chce leżeć ani trzymac glowki opartej choćby o moje ramię. Tylko ja trzyma prosto, tzn. Ucieka jej w lewy bok. Boję sie ze jak urośnie to przez to będzie tak trzymała główkę :/
Ona domaga sie noszenia na "wprost" zeby wszystko widzieć inaczej płacze i sama probuje sie podnosić
 
reklama
Myślę, że nie trzeba się martwić na zapas tylko odwiedzić fizjoterapeutę niemowlęcego, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Być może to asymetria (choć podobno jeśli nie mija do ok 3mc to się o niej mówi), ale to tak cieżko po opisie określić. Fizjoterapeuta pokaże jak nosić, pielęgnować dziecko. Polecam taką wizytę!
 
Do góry