reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mięsko z królika lub ekologiczny drób- poszukiwane!:)

Aestima

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2010
Postów
7 404
Hej dziewczyny, sama gotuję mojemu synkowi obiadki i w warzywka oraz jaja zaopatruję się w eko sklepie na bartodziejach i gdańskiej. Mam tylko problem z mięskiem... W sklepie mięsnym na bartodziejach są pordukty eko z rolmięsu ale nie ma ani drobi ani królika... Tego ostatniego bym kupiła nawet nie eko a zwykłego, bo chyba nie są tak faszerwoane hormonami i antybiotykami jak drób. Wie któraś z Was gdzie można dostać???? Help!
 
reklama
przyznam się że królika widywałam tylko w marketach, kiedyś Kauflad miał zawsze ale pakowanego w lodówce. A ja kurczaki od czasu do czasu z wioski od znajomych biorę, bo nawet na straganach to nigdy nie wiadomo.
 
O ile mi wiadomo tuszki królika były w Lidlu i nawet często je widywałam, więc to nie produkt gazetkowy...powodzenia
 
sprzedam tuszke z królika żywionego naturalnymi paszami(owies, siano, pszenica)możliwy dowóz na teren krakowa. cena 20zł/kg 608-500-909
 
Aestima a co jest eko z mięs w tym Rolmięsie? Indyk ? A o królika zapytaj, bo jest chyba na zamówienie, bo kumpela w zeszłym roku zamawiała dla dziecka i mi mówiła.
 
Dziękuję za odzew! W rolmięsie nie ma drobiu ani królika- chyba tylko cielęcina... Jeszcze zaraz do nich zadzwonię:)
 
reklama
Do góry