reklama

Mięsko z królika lub ekologiczny drób- poszukiwane!:)

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Aestima, 12 Styczeń 2012.

1. Aestima

Aestima Fanka BB :)

Hej dziewczyny, sama gotuję mojemu synkowi obiadki i w warzywka oraz jaja zaopatruję się w eko sklepie na bartodziejach i gdańskiej. Mam tylko problem z mięskiem... W sklepie mięsnym na bartodziejach są pordukty eko z rolmięsu ale nie ma ani drobi ani królika... Tego ostatniego bym kupiła nawet nie eko a zwykłego, bo chyba nie są tak faszerwoane hormonami i antybiotykami jak drób. Wie któraś z Was gdzie można dostać???? Help!

2. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

przyznam się że królika widywałam tylko w marketach, kiedyś Kauflad miał zawsze ale pakowanego w lodówce. A ja kurczaki od czasu do czasu z wioski od znajomych biorę, bo nawet na straganach to nigdy nie wiadomo.

3. reklama
  4. mucha666

mucha666 matka wariatka

Piotr i Pawer ma króliki.Kiedyś były w mięsnym na gajowej ale czy teraz są nie wiem.

5. Doe

Doe Fanka BB :)

O ile mi wiadomo tuszki królika były w Lidlu i nawet często je widywałam, więc to nie produkt gazetkowy...powodzenia

6. wojko

wojko Początkująca w BB

sprzedam tuszke z królika żywionego naturalnymi paszami(owies, siano, pszenica)możliwy dowóz na teren krakowa. cena 20zł/kg 608-500-909

7. JJ

JJ Fanka BB :)

Aestima a co jest eko z mięs w tym Rolmięsie? Indyk ? A o królika zapytaj, bo jest chyba na zamówienie, bo kumpela w zeszłym roku zamawiała dla dziecka i mi mówiła.

8. Aestima

Aestima Fanka BB :)

Dziękuję za odzew! W rolmięsie nie ma drobiu ani królika- chyba tylko cielęcina... Jeszcze zaraz do nich zadzwonię:)

9. Ania_FreshLife

Ania_FreshLife Początkująca w BB

Witam
    Na ul.Popiełuszki na Wyżynach jest sklep ze zdrową żywnością i można tam zamówić drób ze wsi i królika. Pozdrawiam

10. reklama

Poleć forum