reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesniak a planowanie ciąży

Kika87

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2022
Postów
22
Hej Dziewczyny

Szukałam ale nie mogłam namierzyć tematu mięśniaka przed planowaniem ciąży. Dzisiaj dowiedziałam się że mam mięśniaka. Wyszedł przy okazji monitoringu. Od jakiegoś czasu lekko mnie boli jeden jajnik. Poprzedni monitoring miałam w połowie lipca potem brałam cloxybegitu. Jestem po 10 dniach brania cloxybegitu. Zastanawia mnie dlaczego w poprzednim monitoringu lekarka tego nie zauważyła a przy dzisiejszej inna lekarka zaueaxyla. Czy któraś z Was miała podobny przypadek i jak taki mięśniak może wpłynąć na planowanie ciąży? Czytałam że może utrudnić zajście w ciążę.
 
reklama
Ja o mięśniaku dowiedziałam się już w ciąży, ale sporo się o nią staraliśmy..
Na badaniu ginekolożka powiedziała mi, że miałam szczęście, bo taki miesniak utrudnia zagnieżdżenie. Poiwinnas go usunąć, jeśli to możliwe.
 
Do góry