reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mięśniak(i) w ciąży.

A ile u Ciebie trwały te bóle? Oczywiście spytam lekarza. Jeszcze nie dodałam, że ten mój mięśniak jest śródścienny. Będziemy obserwować i dbać o siebie, obiecuję 👍😊
Oj jak cudownie ze utworzylyscie taki post. Jakis czas temu byłam u ginekologa i stwierdził mięśniak ten najgorzej umiejscowiony, przy trzonie macicy - wielkość 8 cm. Powiedział, żebym próbowała zajsc w ciążę, ale ostrzega, ze będzie ona bardzo ciężka, ciągle bóle brzucha i możliwe wczesne poronienie :-(((((.
Wczoraj zrobiłam test i okazało się, ze jestem w ciąży. W poniedziałek wizyta u lekarza...
Tak strasznie się boję, z jednej strony wielkie szczęście, z drugiej wielki strach.... Czytam Wasze posty i jest mi lepiej, ale ten strach jest niewyobrażalny 😔
 
reklama
Oj jak cudownie ze utworzylyscie taki post. Jakis czas temu byłam u ginekologa i stwierdził mięśniak ten najgorzej umiejscowiony, przy trzonie macicy - wielkość 8 cm. Powiedział, żebym próbowała zajsc w ciążę, ale ostrzega, ze będzie ona bardzo ciężka, ciągle bóle brzucha i możliwe wczesne poronienie :-(((((.
Wczoraj zrobiłam test i okazało się, ze jestem w ciąży. W poniedziałek wizyta u lekarza...
Tak strasznie się boję, z jednej strony wielkie szczęście, z drugiej wielki strach.... Czytam Wasze posty i jest mi lepiej, ale ten strach jest niewyobrażalny 😔
Witam w tym szczęsno-nieszczęsnym klubie 😘😘😘 musimy się trzymać i wierzyć w nasze Kruszynki 👍👍👍 ja staram się jakoś uspokajać i znosić to, że nadal zdążają się te bóle, cieszę się momentami, gdy jest dobrze. Trzymam za Nas wszystkie i nasze Maleństwa kciuki 🙏🤞 bądźmy w kontakcie, wspólnota doświadczeń daje siłę 💪
 
Nie chcę wam nic mówić, ale do końca ciąży bedzie ten strach z tym że, może zmienić jego siła. Najbardziej się bałam na początku jak ciąża była wczesna, bo się bałam czy ciąża się utrzyma. Poza tym przez 1 trymestr to dziadostwo szybko rośnie. Teraz jestem w połowie i jest trochę lepiej, ale "dziecior" ma jeszcze dużo miejsca. Co będzie później...tego nie wie nikt. Każdy tydzień do przodu to szansa na to, że będzie dobrze :)
 
Witam w tym szczęsno-nieszczęsnym klubie 😘😘😘 musimy się trzymać i wierzyć w nasze Kruszynki 👍👍👍 ja staram się jakoś uspokajać i znosić to, że nadal zdążają się te bóle, cieszę się momentami, gdy jest dobrze. Trzymam za Nas wszystkie i nasze Maleństwa kciuki 🙏🤞 bądźmy w kontakcie, wspólnota doświadczeń daje siłę 💪
Karolina czy miałaś bóle od początku ciąży? Mnie strasznie boli brzuch, a to dopiero trzeci tydzień 😔
 
Karolina czy miałaś bóle od początku ciąży? Mnie strasznie boli brzuch, a to dopiero trzeci tydzień 😔
Mozesz miec ból od mięśniaków, ale możesz mieć ból, bo czasami na początku tak się zdarza, że boli. Te ostatnie bóle to niektorzy opisują jak bóle podobne jak w czasie okresu. Ale jak poczytasz forum to każda ciąża jest inna i inne mogą być dolegliwości i odczucia :)
 
Karolina czy miałaś bóle od początku ciąży? Mnie strasznie boli brzuch, a to dopiero trzeci tydzień 😔
Jestem gdzieś w 6 tygodniu, cały czas się to zdarza, ot właśnie teraz mnie obudziło, ale staram się sobie radzić... Co da los... Teraz nic mądrzejszego nikt nie wymyśli 😘 trzymajcie się cieplutko 😘
 
Ja jestem już w 18 tygodniu, mięśniak od początku ma ok 3cm...mam nadzieję że już nie urośnie.. W poniedziałek mam amniopunkcje i tylko boję się że będzie on przeszkadzał w zabiegu..
Chciałabym też urodzić naturalnie a chyba nie będzie takiej możliwości przez tego guza :-(
 
Ja jestem już w 18 tygodniu, mięśniak od początku ma ok 3cm...mam nadzieję że już nie urośnie.. W poniedziałek mam amniopunkcje i tylko boję się że będzie on przeszkadzał w zabiegu..
Chciałabym też urodzić naturalnie a chyba nie będzie takiej możliwości przez tego guza :-(
💪💪💪 Trzymajcie się 💪💪💪 metoda porodu niech będzie sprawą drugorzędną, najważniejsze żebyście byli zdrowi 💪💪💪
 
Jestem gdzieś w 6 tygodniu, cały czas się to zdarza, ot właśnie teraz mnie obudziło, ale staram się sobie radzić... Co da los... Teraz nic mądrzejszego nikt nie wymyśli 😘 trzymajcie się cieplutko 😘
Czesc dziewczyny. Ja po pierwszej wizycie u lekarza....
5 tydzień , pęcherzyk widac , nie widać zarodka.... Mięśniak duzy 9x8 cm... Lekarz mówi że będzie wszystko wiadomo za 2 tygodnie - wizytę mam 3 lutego... Mówi ze martwi go wielkość pecherzyka - 6 mm, powinien być podobno większy 😢. Czekam cierpliwie do następnej wizyty... Dostałam luteinę i jod i witaminy. Mam odpoczywać i się oszczędzać 😢. Trzymajcie kciuki ✊
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja po pierwszej wizycie u lekarza....
5 tydzień , pęcherzyk widac , nie widać zarodka.... Mięśniak duzy 9x8 cm... Lekarz mówi że będzie wszystko wiadomo za 2 tygodnie - wizytę mam 3 lutego... Mówi ze martwi go wielkość pecherzyka - 6 mm, powinien być podobno większy 😢. Czekam cierpliwie do następnej wizyty... Dostałam luteinę i jod i witaminy. Mam odpoczywać i się oszczędzać 😢. Trzymajcie kciuki ✊
Trzymaj się i jednak postaraj nie zamartwiać, to bardzo wczesna ciąża, jeszcze się dużo rozwija, zmienia, u mnie też zarodka nie było widać 😘😘😘 będzie dobrze 💪💪💪
 
Do góry