reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mięśniaki macicy a starania,stymulacja,ciąża

MOLLA- podnioslas mnie na duchu bo jak sie naczytalam o tych miesniakach to juz sama nie wiedzialam co myslec.

To bedziemy sie starac i mam nadzieje,ze w koncu sie uda.
 
reklama
Uda sie uda,zobaczysz!!!
I nie czytaj wiecej,tylko bierz chlopa i do roboty&&&&&&
Tak tez i zrobilismy tylko owu cos nie chce wspolpracowac.

Ginka mi przepisala na lepsza jakosc jajeczek jakies nowe cudo-INOFOLIC sie nazywa czy jakos tak.Podobno popularne we Wloszech gdzie sie tym leczy PCO.

Nie powiedziala tylko jak to brac a tam jet chyba z 20 sztuk.
Chyba zaczne od nowego cyklu i mam nadzieje,ze mi sie wyprodukuja piekne jajeczka extra klasy "od szczesliwej Fumy'
 
hej ja tez ta od mięśniakó. teraz w ciąży, w wielkim strachu. w maju cp...wllasnie przez niego. nie wiedzialam,ze go mam... a teraz wiem i nie wiem co będzie.... też się naczytałam i boje się kichnąć ;/ nerwy. wspieram!
 
hej ja tez ta od mięśniakó. teraz w ciąży, w wielkim strachu. w maju cp...wllasnie przez niego. nie wiedzialam,ze go mam... a teraz wiem i nie wiem co będzie.... też się naczytałam i boje się kichnąć ;/ nerwy. wspieram!

Czasem to nawet lepiej nie wiedziec,ze sie takie cos ma.Ja nawet bylam spokojna dopoki nie przecztalam tych nieciekawych informacji i internecie.

Trzymam kciuki za Ciebie,zeby wsztystko bylo dobrze i zebys sie doczekala szczesliwie maluszka &&&&&&&.
 
Hej dziewczyny jak tam?

MOLLA ,FIUUFIUU- co u WAS?

Ja dalej na etapie staran.Sama nie wiem czy ten miesniak cos utrudnia czy nie bo do kompletu znowu sie uaktywnila tarczyca i prolaktyna.Normalnie gdzie nie dotknac to problem.

Podobno sa jekies tabletki na miesniaki -slyszalyscie cos o tym?
 
witajcie ja nie staram się o dziecko, ostatnio wykryto u mnie mięśniaka i tak szukam czegoś na ten temat i Fuma_Foch moja koleżanka dowiedziała się o mięśniaku jak starła się o dziecko i jej lekarz powiedział żeby go nie ruszać a po ciąży obserwować tak że nie zawsze usuwają, no ja w podobnym wieku byłam jako ciężarówka i życzę żebyś jak najszybciej miała dzidziusia :-)
 
reklama
Hej laski uszy do góry, ciąża z mięśniakami jest jak najbardziej możliwa, ja przed ciążą miałam 3, o ciążę starałam się ponad rok, ale to był inny powód- prolaktyna. Moje nie przeszkadzały w zagnieżdżeniu, nie zatykały jajowodu itp.
W ciąży gin kontrolował co się nimi dzieje, oczywiście urosły pod wpływem hormonów, ciążę przeszłam spokojnie jeśli chodzi o mięśniaki. Po porodzie mięśniaki się zmniejszyły, a nawet jeden wyparował :) więc aktualnie mam 2 szt
Aktualnie staramy się o kolejnego potomka, na razie nie wychodzi, prolaktyna tym razem okej, mięśniaki nie przeszkadzają w zajściu więc czekamy i staramy się dalej.
Nie czytajcie za dużo głupot w necie, bo to tylko nakręca nerwy i niepotrzebny stres, dobry ginekolog to podstawa.
Ja z moim rozmawiałam o mięśniakach potem jak już nie będzie w planie dzieci, on jest zdania że zostawić, obserwować, a często po menopauzie znikają ,zanikają.
A co do stymulacji, właśnie biorę CLO żeby wspomóc jajeczkowanie, czyli zwiększyć szansę,i nie było słowa o tym że nie bo mięśniaki, ufam swojemu gin więc jakby nie można było to nie dostałabym stymulki :)

Powodzenia, mięśniaki i ciąża jak najbardziej do przejścia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry