reklama

mieszanie mleka roznych firm

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Ellie1981, 15 Październik 2009.

1. Ellie1981

Ellie1981 mama majowa'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam, zastanawiam sie czy mozna mieszac mleka roznych firm, zaczynam malej wprowadzac mleko modyfikowane Cow&Gate (jako ze mieszkamy w Anglii to wprowadzamy mleko angileskie) ale mam kilka kaszek z polski bobovity mleczno-ryzowych. I teraz zastanawiam sie czy moge podac raz to nasze mleko a raz ta kaszke na polskim mleku...co sadzicie?

2. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też nie raz dwałam kaszkę innej firmy. Do kaszek tylko ryżowych dodasz to mleko jakie używasz. No chyba ze masz już z mlekiem. Ale ja tak dawałam i nic się nie działo. Podasz i zobaczysz czy mała zareagoweała na zmianę.

3. reklama
  4. SklepDziecka

SklepDziecka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesli dziecko dobrze i spokojnie reaguje na zamiane to nie widze przeszkód. chyba,ze dziecko ma mdłosci,wtedy nie nalezy mieszac.

5. ostraszka

ostraszka kwietniowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja podaje synkowi Aptamil i kaszki z bobowity. Nic mu nie jest a pa kaszce na noc spi cala noc :laugh2: Wiec polecam.

6. Ellie1981

Ellie1981 mama majowa'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to ja w takim razie sprobuje, mam 2 te kaszki na noc to zobaczymy :)

7. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kaszki ryżowe(Nestle) mieszam z mleczkiem nan2.daje jej też kaszki mleczno-ryżowe.też z Nestle.ale niestety nie zawsze mogę je tu dostać wiec zdarzają się też te z Bobovity.i jest dobrze.ale to zależy od dzidzi.jak nie podpasuje to nie można wciskać.pozdrawiam

Poleć forum