reklama

mieszanie mleka roznych firm

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Ellie1981, 15 Październik 2009.

1. Ellie1981

Ellie1981 mama majowa'09

witam, zastanawiam sie czy mozna mieszac mleka roznych firm, zaczynam malej wprowadzac mleko modyfikowane Cow&Gate (jako ze mieszkamy w Anglii to wprowadzamy mleko angileskie) ale mam kilka kaszek z polski bobovity mleczno-ryzowych. I teraz zastanawiam sie czy moge podac raz to nasze mleko a raz ta kaszke na polskim mleku...co sadzicie?

2. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

ja też nie raz dwałam kaszkę innej firmy. Do kaszek tylko ryżowych dodasz to mleko jakie używasz. No chyba ze masz już z mlekiem. Ale ja tak dawałam i nic się nie działo. Podasz i zobaczysz czy mała zareagoweała na zmianę.

3. reklama
  4. SklepDziecka

SklepDziecka Zaciekawiona BB

Jesli dziecko dobrze i spokojnie reaguje na zamiane to nie widze przeszkód. chyba,ze dziecko ma mdłosci,wtedy nie nalezy mieszac.

5. ostraszka

ostraszka kwietniowa mama

Ja podaje synkowi Aptamil i kaszki z bobowity. Nic mu nie jest a pa kaszce na noc spi cala noc :laugh2: Wiec polecam.

6. Ellie1981

Ellie1981 mama majowa'09

no to ja w takim razie sprobuje, mam 2 te kaszki na noc to zobaczymy :)

7. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

ja kaszki ryżowe(Nestle) mieszam z mleczkiem nan2.daje jej też kaszki mleczno-ryżowe.też z Nestle.ale niestety nie zawsze mogę je tu dostać wiec zdarzają się też te z Bobovity.i jest dobrze.ale to zależy od dzidzi.jak nie podpasuje to nie można wciskać.pozdrawiam

Poleć forum