reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mieszanie mleka roznych firm

Ellie1981

mama majowa'09
Dołączył(a)
14 Luty 2009
Postów
139
Miasto
Leeds UK
witam, zastanawiam sie czy mozna mieszac mleka roznych firm, zaczynam malej wprowadzac mleko modyfikowane Cow&Gate (jako ze mieszkamy w Anglii to wprowadzamy mleko angileskie) ale mam kilka kaszek z polski bobovity mleczno-ryzowych. I teraz zastanawiam sie czy moge podac raz to nasze mleko a raz ta kaszke na polskim mleku...co sadzicie?
 
reklama
ja też nie raz dwałam kaszkę innej firmy. Do kaszek tylko ryżowych dodasz to mleko jakie używasz. No chyba ze masz już z mlekiem. Ale ja tak dawałam i nic się nie działo. Podasz i zobaczysz czy mała zareagoweała na zmianę.
 
Jesli dziecko dobrze i spokojnie reaguje na zamiane to nie widze przeszkód. chyba,ze dziecko ma mdłosci,wtedy nie nalezy mieszac.
 
ja kaszki ryżowe(Nestle) mieszam z mleczkiem nan2.daje jej też kaszki mleczno-ryżowe.też z Nestle.ale niestety nie zawsze mogę je tu dostać wiec zdarzają się też te z Bobovity.i jest dobrze.ale to zależy od dzidzi.jak nie podpasuje to nie można wciskać.pozdrawiam
 
Do góry