reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mieszkanie i relacje z Teściami

Saga ja to wogole mam prze...bane, bo nie dosc ze mieszkam z tymi debilami to nawet nie mam wyjscia ewakuacyjnego. z checią bym sie wyprowadziła ale nie mam gdzie, a mój to tez taka dupa nie potrafi nic zrobic. Niby jest po mojej stronie i mnie broni ale co ztego jak cały czas sie sytuacja powtarza. Wogóle to czekamy na sprawe spadkową i jak tak dalej pójdzie to nie wybudujemy domu co najwyżej to z kartonów pod mostem. Tak mnie wpeniła dzis że nawet nic nie jadłami oczywiscie zaraz znowu haja z moim bo nic nie jej. ale jak pomyśle ze mam isc na dół i coś zobie zrobić to mi sie odechcewa, zreszta w gardle by mi staneło.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ps. ogólnie mamy też prze....ane bo mamy krucho z kasa, i nawet jak bym chciała sie wyprowadzic to nie ma za co:dry:
jeszcze jedno
przyszszła ta zołza przed chwila i jak by nigdy nic do mnie z tekstem: o ktroej jutro wstajesz bo chciałabym jechac na zakupy.K... mać szlak mnie trafi:wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
WQspólczuje Ci Kasica ale my też nie mamy gdzie i za co iść na swoje.... dzieki Bogu mam nadzieje ze juz zaniedlugo bedzie przepis i bedziemy cos myslec bo tez juz mam dosc che byc zdala na swoim ze swoimi problemami a nie uzerac siez innymi!!!
 
to tak jak ja, mam dosc urzerania sie z nimi udawania wzajemnej uprzejmości rzygac mi sie chce jak mam tam zejść. Nie mam juz siły, czemu to zycie jest takie skomplikowane....:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 
Kasica musisz nauczyc zaczac sie ich olewc momenty zalamania beda wracac ale wierze daje to duza ulge nawte jak ona przychodzi gadac zlewaj jaitd, bo stresujesz siebie swojego dzieciaczka i nie amsz nic z zycia ja tez mam slabszy moemnt ale znowu minie skupie sie na czyms innym i oleje sprawe na dluzszy czas glowa do gory jestem z Toba;-)
 
wspolczuje dziewczyny, i widze ze mieszkanie wspolne z tesciami moze byc koszmarem, ja tez sobie nie wyobrazam nie mieszkac sama...zycze Wam sil i tego aby jak najszybcoiej udalo wam sie wyprowadzic!
 
Ja mam na razie spokój z teściami:happy: Ostatnio jak dzwoniła moja teściowa i zapraszała nas do siebie, to jej powiedziałam, że prędko mnie nie zobaczą bo lekarz kazał mi leżeć (co jest prawdą):-p To poźniej oświadczyła, że najwyżej ona mnie odwiedzi:eek: Lepiej niech nie przyjeźdza bo ostatnio działa mi na nerwy:wściekła/y:Na szczęście moi teściowie mieszkają 12km od nas.
 
To widze, ze nie jestem sama z tym problemem. Mieszka z nami tesciowa, bez pracy, bez pieniedzy. Dorosla baba a z zyciem sobie nie radzi. Mamy dosc male mieszkanie bo jedna sypialnie z salonem, a ona nam na glowe sie zwalila. wstaje o 7 rano, sprzata, codziennie myje podloge a ja potem nie mam co robic. wkurza mnie niemilosiernie :wściekła/y: ale nie dam sie zwariowac
 
a my wczoraj byliśmy u znajomych na piwku ( ja oczywiście jako kierowca:) i mój M. po czwartym zgodził się na kuchnię na górze:) Mam nadzieję,że o tym będzie pamiętał:) Teściowa pewnie się obrazi ... ale cóż... ja też mam się tam komfortowo czuć...
 
reklama
Do góry