reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mieszkanie w Białynmtoku

Nastka88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Październik 2011
Postów
39
Miasto
Warszawa
Już postanowione, będę białostocczanką :p Postanowiliśmy z mężem, że jak tylko skończę studia, czyli za pół roku wracamy do jego rodzinnego miasta - Białegostoku oczywiście. On ma tam zaklepaną posadę w rodzinnej firmie, a ja czegoś poszukam. NA pewno będziemy chcieli wziąć kredyt i kupić sobie jakieś dwupokojowe mieszkanko. Raczej coś w nowym budownictwie, żeby nie wydawać już dodatkowo na remont (i nie mieszkać za długo z teściową :p). Jak wygląda sytuacja z mieszkaniami w Białymstoku, ile kosztują i gdzie warto zamieszkać?
 
reklama
A masz jakieś wymagania co do lokalizacji np. Wolisz bardziej w centrum czy na peryferiach? W wysokim budynku czy niskim. No i ile możesz wydać? To ostatnie, to chyba podstawowe pytanie :p
 
Wolałabym centrum, bo nie mam prawa jazdy i byłabym uziemiona gdzieś daleko, jak męża nie będzie. Zdolność kredytowa nam wychodzi tak max. 300 tys. ale najchętniej wzięlibyśmy mniej :)
 
oprócz instalu(ktorego nie polecam)i rogowskiego jest wiele innych developerow.
WERSAL
BELVEDER
YUNIWERSAL PODLASKI
ASKO
EKOSYSTEM
RAWBUD
i inni,kolejność przypadkowa.
Do 300 000 tysięcy kupisz w centrum fajne mieszkanko,np w nowe Bojary,powodzenia:)
 
Dzięki, poszukałam w necie i naprawdę fajne te nowe bojary. To mieszkanie mi się spodobało, niby 2 pokoje, cena przyzwoita, a jak się dzidziuś jakiś pojawi, można spokojnie wydzielić trzeci pokój. Aż się bardziej zapaliłam do tej przeprowadzki :D
 

Załączniki

  • nowe bojary.jpg
    nowe bojary.jpg
    58,2 KB · Wyświetleń: 207
Jeżeli bierzecie kredyt to zastanówcie się nad 3-pokojowym. Jak się Wam rodzina powiększy, to może być ciężko z miejscem. My za nasze mieszkanie zapłaciliśmy 250 tys, ale to było 4 lata temu. Nie żałujemy, że wzięliśmy 3 pokojowe, bo już teraz robi nam się ciasno.
 
To które wrzucałam kosztuje 300 tys. i z tego co widzę, o tańsze, a nowe trudno. Ale zastanawiamy się nad tymi 3 pokojami, takie coś jest np. za 350 tys.

starobojarska_08.jpg

To tylko 50 tys. więcej, a prawie 70 m. No ale zobaczymy, co bank powie o naszej zdolności.
 
reklama
Do góry