reklama

mieszkanie w Białynmtoku

Temat na forum 'Ogłoszenia- Białystok' rozpoczęty przez Nastka88, 3 Listopad 2011.

1. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

Już postanowione, będę białostocczanką :p Postanowiliśmy z mężem, że jak tylko skończę studia, czyli za pół roku wracamy do jego rodzinnego miasta - Białegostoku oczywiście. On ma tam zaklepaną posadę w rodzinnej firmie, a ja czegoś poszukam. NA pewno będziemy chcieli wziąć kredyt i kupić sobie jakieś dwupokojowe mieszkanko. Raczej coś w nowym budownictwie, żeby nie wydawać już dodatkowo na remont (i nie mieszkać za długo z teściową :p). Jak wygląda sytuacja z mieszkaniami w Białymstoku, ile kosztują i gdzie warto zamieszkać?

2. naranja.d

naranja.d Zaciekawiona BB

A masz jakieś wymagania co do lokalizacji np. Wolisz bardziej w centrum czy na peryferiach? W wysokim budynku czy niskim. No i ile możesz wydać? To ostatnie, to chyba podstawowe pytanie :p

3. reklama
  4. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

Wolałabym centrum, bo nie mam prawa jazdy i byłabym uziemiona gdzieś daleko, jak męża nie będzie. Zdolność kredytowa nam wychodzi tak max. 300 tys. ale najchętniej wzięlibyśmy mniej :)

5. Icedal

Icedal Fanka BB :)

6. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

oprócz instalu(ktorego nie polecam)i rogowskiego jest wiele innych developerow.
    WERSAL
    BELVEDER
    YUNIWERSAL PODLASKI
    ASKO
    EKOSYSTEM
    RAWBUD
    i inni,kolejność przypadkowa.
    Do 300 000 tysięcy kupisz w centrum fajne mieszkanko,np w nowe Bojary,powodzenia:)

7. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

Dzięki, poszukałam w necie i naprawdę fajne te nowe bojary. To mieszkanie mi się spodobało, niby 2 pokoje, cena przyzwoita, a jak się dzidziuś jakiś pojawi, można spokojnie wydzielić trzeci pokój. Aż się bardziej zapaliłam do tej przeprowadzki :D

Załączniki:

8. naranja.d

naranja.d Zaciekawiona BB

Fajny taras :). Masz rację z tą kuchnią, to duży plus. Mogę zapytać ile dasz?

9. natalunia

natalunia mamusia :)

Jeżeli bierzecie kredyt to zastanówcie się nad 3-pokojowym. Jak się Wam rodzina powiększy, to może być ciężko z miejscem. My za nasze mieszkanie zapłaciliśmy 250 tys, ale to było 4 lata temu. Nie żałujemy, że wzięliśmy 3 pokojowe, bo już teraz robi nam się ciasno.

10. reklama
  11. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

To które wrzucałam kosztuje 300 tys. i z tego co widzę, o tańsze, a nowe trudno. Ale zastanawiamy się nad tymi 3 pokojami, takie coś jest np. za 350 tys.

starobojarska_08.jpg

To tylko 50 tys. więcej, a prawie 70 m. No ale zobaczymy, co bank powie o naszej zdolności.

12. natalunia

natalunia mamusia :)

Ładne i przestronne. I dwa balkony :) Super mieszkanko :)

Poleć forum