reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Mieszkanki Śląska - badania prenatalne

MaaalaMiii

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wybaczcie dziewczyny, że zakładam nowy temat, ale inaczej boję sie, ze do większości nie dotrę i post zostanie pominięty w setkach innych (ostatnio zeby nad Wami nadążyć to musiałabym siedziec 24h przy komputerze) a dowiedziałam się dziś bardzo fajnej i ciekawej rzeczy wieć dzielę się nią z Wami.
Mianowicie jestem dzis w 7t0d świeżo po USG, lekarz wyznaczył datę kiedy na badania prenatalne i mówi mi, ze normalnie kosztują coś koło 300 zł (jezeli chcemy film+zdjęcia)
Natomiast dla mieszkanek województwa śląskiego jak się okazuje w sigmie badania prenatalne sa refundowane w ramach projektu unijnego i nie trzeba miec skierowania. Lekarz podał mi nazwę placówki podał nr telefonu i kazał się tam zapisać w podanym terminie. Myśle, ze fajna opcja zaoszczędzić pieniążki tym bardziej ze czytam od kilku godzin o tej poradni i ich gabinecie badań prenatalnych i każdy z lekarzy, którzy wykonują badanie ma certyfikat FMF.
Tak piszą na stronie o tych badaniach

"Z radością informujemy, że w naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne dla wszystkich Pań ciężarnych w ramach realizacji projektu poprawy wyników opieki perinatalnej drogą wczesnego rozpoznania i leczenia wad rozwojowych płodu w populacji kobiet ciężarnych zamieszkałych w woj. śląskim współfinansowany przez Unię Europejską (bez skierowania) oraz programu badań prenatalnych NFZ.

Zapraszamy wszystkie Panie ciężarne do uczestnictwa w bezpłatnych badaniach prenatalnych w ramach dwóch typów działań

Program poprawy wyników opieki perinatalnej drogą wczesnego rozpoznania i leczenia wad rozwojowych płodu w populacji kobiet ciężarnych zamieszkałych w woj. śląskim współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020"

Link do: Bezpłatne Badania Prenatalne - woj. Śląskie - Centrum Medyczne Sigma-Bi | Bytom |

Ja bede dzwonic jutro, dajcie znać co o tym myslicie? Buziaki

reklama

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Ja byłam na bezpłatnych prenatalnych z tego programu w centrum medycznym sodowski w Katowicach. Fajna sprawa, trochę kasy mniej wydane:-)

Lu_cy

Rozwiązania
1
Wybaczcie dziewczyny, że zakładam nowy temat, ale inaczej boję sie, ze do większości nie dotrę i post zostanie pominięty w setkach innych (ostatnio zeby nad Wami nadążyć to musiałabym siedziec 24h przy komputerze) a dowiedziałam się dziś bardzo fajnej i ciekawej rzeczy wieć dzielę się nią z Wami.
Mianowicie jestem dzis w 7t0d świeżo po USG, lekarz wyznaczył datę kiedy na badania prenatalne i mówi mi, ze normalnie kosztują coś koło 300 zł (jezeli chcemy film+zdjęcia)
Natomiast dla mieszkanek województwa śląskiego jak się okazuje w sigmie badania prenatalne sa refundowane w ramach projektu unijnego i nie trzeba miec skierowania. Lekarz podał mi nazwę placówki podał nr telefonu i kazał się tam zapisać w podanym terminie. Myśle, ze fajna opcja zaoszczędzić pieniążki tym bardziej ze czytam od kilku godzin o tej poradni i ich gabinecie badań prenatalnych i każdy z lekarzy, którzy wykonują badanie ma certyfikat FMF.
Tak piszą na stronie o tych badaniach

"Z radością informujemy, że w naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne dla wszystkich Pań ciężarnych w ramach realizacji projektu poprawy wyników opieki perinatalnej drogą wczesnego rozpoznania i leczenia wad rozwojowych płodu w populacji kobiet ciężarnych zamieszkałych w woj. śląskim współfinansowany przez Unię Europejską (bez skierowania) oraz programu badań prenatalnych NFZ.

Zapraszamy wszystkie Panie ciężarne do uczestnictwa w bezpłatnych badaniach prenatalnych w ramach dwóch typów działań

Program poprawy wyników opieki perinatalnej drogą wczesnego rozpoznania i leczenia wad rozwojowych płodu w populacji kobiet ciężarnych zamieszkałych w woj. śląskim współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020"

Link do: Bezpłatne Badania Prenatalne - woj. Śląskie - Centrum Medyczne Sigma-Bi | Bytom |

Ja bede dzwonic jutro, dajcie znać co o tym myslicie? Buziaki
Ja miałam skierowanie, ale tak jak koleżanka wyżej pisze. W Centrum medycznym sodowski w Katowicach też mają za darmo. Ja tam akurat miałam u swojego prowadzącego i jestem bardzo zadowolona. Musisz ściągnąć z neta wniosek i go tam złożyć :-)

Anusiak1990

Rozwiązania
0
Caly slask kochane ma refundacje tych badan takze zapisujcie sie i korzystajcie. W Katowicach klinika Sodowskich
Femina na brynowie
W galerii Libero

Do góry