reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

migdałki

Pycha

mama Mai i Marty
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
6 427
Miasto
Strzelce Krajeńskie
hej

załozyłam ten watek, bo mam wielkie watpliwości

Maja ciagle choruje, tydzień w domu, tydzien w przedszkolu, udaliśmy sie do laryngologa i zlecił nam usunięcie 3 migdałka, zdecydowlaismy sie na ten zabieg, ale ja do końca nie jestem pewna i moje pytanie: wycinac czy nie????

bardzo proszę o odpowiedzi, każda opinia bedzie dla mnie ważna
 
reklama
Pycha skonsultuj sie z innym lekarze... na ciachanie zawsze jest czas.. moja laryngolog zasuszała Julce w ubiegłym roku i obyło sie bez ciecia (tez chorowała cały rok przedszkolny) teraz znowu idziemy na kontrole aby sie upewnic co i jak..
 
Maciek od ubiegłego roku ciagle kaszlał co bylismy u lekarza to mowiła ze migdały bardzo powiekszone czasem nawet nie było widac gardła chodzilismy do 3 laryngologow u nas w przychodni dawała nam tylko kropelki ktore przez rok nic nie pomogły jak migdały były wielkie tak były drugi spytał sie tylko czy dziecko dobrze słyszy i czy chrapie jak powiedziałam ze chrapie powiedział zeby usunac , a 3 w szpitalu tez był za usunieciem tylko ze najpier kazał usunac tylko 3 i na dwa dał antybiotyk na 3 miesiace. teraz jestesmy po usunieciu 3 migdała 9 zabieg był we wrzesniu) Macius dobrze go przeszedł nie chrapie juz, narazie bierzemy jeszcze ten antybiotyk i w grugnio bedziemy myslec nad reszta....
 
Do góry