reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Migrena- jakieś naturalne środki?

Hej. Ja mialam migreny od dzieciaka. Byłam w szpitalu, chodziłam do neurologa i nic mi nie pomagało. Do czasu! Okazało się, ze terapia Bowena bardzo pomaga [emoji4] naprawdę polecam.
 
reklama
Naturalnych metod nie znam, jak mnie złapie to tylko mocne leki pomagają. Ostatnio kupiłam gardan, silniejszy niz inne leki przeciwbólowe bez recepty.

Teź brałam ostatnio te tabletki, ale tak się składa, że nie na ból głowy, ale na mocny ból brzucha związany z miesiączką. Też pomogły.
 
I tu się cieszę, że już mi po ciąży bóle miesiączkowe nie dokuczają. Ale głowa czy ząb czasami tak, wtedy gardan pomaga, inne leki bez recepty sa zwyczajnie za słabe.
 
Nie chcę nic mówić, ale Gardan i Pyralgina to to samo - nawet taka sama dawka :)
Też miałam migreny, uspokoiło mi się po operacji i rozpoczęciu stosowania HTZ. Wyszło na to że u mnie migreny były powodowane zaburzoną gospodarką hormonalną.
 
A mnie dzisiaj dopadła pierwsza od roku migrena. Spacer po zmroku przy lekkiej mżawce złagodził mi ból głowy :) Zapomniałam jak dokuczliwy i nieprzyjemny jest to ból, szczególnie jak drażni i dźwięk i światło. Teraz z plastrem chłodzącym na czole siedzę żeby jakoś utrzymać przytomność.
 
reklama
Do góry