reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

migrena z aurą ?!

Moja mama cierpi na takie bóle migrenowe z aurą, z tymże ona jak tylko jej się zaczyna atak łyka od razu Ibum Express (Link do: IBUM - szybko zwalcza ból) , mówi, że dzięki temu ból jest dużo mniejszy i praktycznie nie wyklucza ją z życia jak wcześniej. Nie raz było tak, że przyjechaliśmy do niej, a ona siedziała sama w pokoju po ciemku bo nie mogła nawet z nami porozmawiać. Teraz jest lepiej.
 
reklama
Frimig lub zamienniki, ewentualnie dostępny bez recepty NoMigren lub DezaMigren. Wycofanie z diety czekolady (czasem można zjeść), ostrych potraw, alkoholu (zwłaszcza wina i innych zawierających siarczyny, chociaż ja wycofałam całkowicie). Dobrze jest też wybrać się do neurologa i zrobić sobie badania, tak aby wykluczyć poważniejsze przyczyny migreny.
Link do: Zakres Usług - Centrum Medyczne Skawina - Fizjoterapia, diagnostyka, lekarz - jeśli ktoś jest ze Skawiny, daję namiar na prywatny ośrodek zdrowia, można tam wykonać niezbędne badania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry