reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Ja właśnie jetsem w szoku bo u mnie na ulicy odśnieżają po mimo, że to boczna, ale mam właśnie radna na ulicy 🤷‍♀️🙈
Update: jak odśnieżałam chodnik, to dwa razy pług przejechał przez moją ulicę. I uwaga: w końcu sypnęli solą.

Moja też boczna, osiedlowa w środku miasta. Przez swoje położenie i obecność ośrodków zdrowia- w tym ten przy moim domu z medycyną pracy jedyną na całą okolicę, to ruch na niej wzmożony.
 
reklama
Update: jak odśnieżałam chodnik, to dwa razy pług przejechał przez moją ulicę. I uwaga: w końcu sypnęli solą.

Moja też boczna, osiedlowa w środku miasta. Przez swoje położenie i obecność ośrodków zdrowia- w tym ten przy moim domu z medycyną pracy jedyną na całą okolicę, to ruch na niej wzmożony.
Ja mieszkam w małym mieście, ale dla mnie moja okolica to wieś😂, jestem na końcu bocznej ulicy, a zawsze mam odśnieżane i byłam w szoku 😂, ale no właśnie radna mieszka więc wszystko wyjaśnia 😂😂
 
Update: jak odśnieżałam chodnik, to dwa razy pług przejechał przez moją ulicę. I uwaga: w końcu sypnęli solą.

Moja też boczna, osiedlowa w środku miasta. Przez swoje położenie i obecność ośrodków zdrowia- w tym ten przy moim domu z medycyną pracy jedyną na całą okolicę, to ruch na niej wzmożony.
U teściowej mąż odśnieżył podjazd i chodnik . Przejechał pług i wszystko zgarnął gdzie? Teściowej na podjazd 😅 ja podjezdzam, a tam hałda śniegu przed wjazdem, no ale jakoś tyłem po tym przejechałam, inaczej bym musiała zatarasowac główna jezdnie i biec po łopatę 😃
 
Happy Spongebob Squarepants GIF
 
U teściowej mąż odśnieżył podjazd i chodnik . Przejechał pług i wszystko zgarnął gdzie? Teściowej na podjazd 😅 ja podjezdzam, a tam hałda śniegu przed wjazdem, no ale jakoś tyłem po tym przejechałam, inaczej bym musiała zatarasowac główna jezdnie i biec po łopatę 😃
U nas to samo jest 😂
 
Ja lista zakupów 😂, nie miałam czasu pomyśleć nad ciastami jakie robię 😂. Na razie 3, a muszę jeszcze z 2 wymyślec i zrobić 🤷‍♀️. Ale 3bit na biszkopcie, marchewkowe z mascarpone i orzechami, sernik puszta chmurka z kajakiem i orzechami. Może coś polecicie😂😂😂
 
U teściowej mąż odśnieżył podjazd i chodnik . Przejechał pług i wszystko zgarnął gdzie? Teściowej na podjazd 😅 ja podjezdzam, a tam hałda śniegu przed wjazdem, no ale jakoś tyłem po tym przejechałam, inaczej bym musiała zatarasowac główna jezdnie i biec po łopatę 😃
Też miałam taką obawę, nawet z przyspieszonym biciem serca przystanęłam i obserwowałam, ale odetchnęłam z ulgą.

Za to co ktoś szedł chodnikiem, to z oburzeniem mówił: „To już nie ma firm, że pani musi odśnieżać? Miasta nie stać?”

Osobiście dwa dni temu widziałam ten traktorek, jak odśnieżał chodniki🙄.
 
Ja lista zakupów 😂, nie miałam czasu pomyśleć nad ciastami jakie robię 😂. Na razie 3, a muszę jeszcze z 2 wymyślec i zrobić 🤷‍♀️. Ale 3bit na biszkopcie, marchewkowe z mascarpone i orzechami, sernik puszta chmurka z kajakiem i orzechami. Może coś polecicie😂😂😂
Miodownik, Pani Walewska i mój kwaskowaty bananowiec polecam😎.
 
reklama
Też miałam taką obawę, nawet z przyspieszonym biciem serca przystanęłam i obserwowałam, ale odetchnęłam z ulgą.

Za to co ktoś szedł chodnikiem, to z oburzeniem mówił: „To już nie ma firm, że pani musi odśnieżać? Miasta nie stać?”

Osobiście dwa dni temu widziałam ten traktorek, jak odśnieżał chodniki🙄.
Ja oczywiście zawisnelam tyłem, ruch się zrobił, już mi ktoś chciał pomagać, ale otworzyłam szybę i pomachalam, żeby odjeżdżali. Wiec do przodu i do tylu i wjechalam 😂😂
 
Do góry