reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Witajcie na grudniowym 😘
Trudno mi się z Wami rozstać. Skradłyście moje serce, wszystkie bez wyjątku. Rzadko można trafić na tak mądrą, wyrozumiałą, pomocną, wspierającą, z ogromnym poczuciem humoru społeczność.
Będzie co ma być- wiadomo ale niech będzie tak jak sobie życzycie 🥰
U mnie dopiero zaczątek stresów: jutro przyrost, potem usg, nifty, pappa, amnio. Serce w gardle, żołądek w supeł.
Daj znać po badaniach i trzymam kciuki za Ciebie 🍀
 
reklama
No to ja poproszę o wyjaśnienie jak krowa na rowie.
Mój progesteron w 8 dpo 2,62 ng/ml to oznacza, że owulacji w ogóle nie było, tak?
Czyli niech mi teraz ktoś to wytłumaczy paski owulacyjne ciemnieją, temperatura skacze, ale do owulacji nie dochodzi? Biorę monitoring na przyszły cykl, to będę wiedzieć dokładniej co się dzieje, ale chciałabym zrozumieć już teraz.
Zważając, ze mam problemy z insuliną czy to może powodować, że do owulacji nie dochodzi?
 
Do góry