reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Masakra :-( dobrze że płacisz za to stosunkowo niedużo :-( ale mimo wszystko nie czaję idei prywatnego gabinetu ginekologicznego bez USG
Wiesz, on pracuje na codzień w szpitalu w Warszawie, wiec tutaj sobie zgarnia łatwą kasę głównie na wystawianiu recept i ewentualnie pobraniu cytologii, coś nad czym nie musi się za bardzo angażować a dobra kasa wpadnie. A jakby odpalił usg (bo sprzęt ma w gabinecie ale od chyba 5 lat stoi przykryty i niepodłączony) to już musiałby się pewnie bardziej zaangażować w pracę.
 
reklama
właśnie mam nadzieję że to oznacza że coś dostanę a nie wróci do mnie i powie że uznali z endykrologiem że w sumie poziom narazie spoko!

U Ciebie też nieźle te skoki, właśnie widziałam że może bardzo się wahać TSH w ciągu dnia nawet. Mam nadzieję że lekarz się porządnie temu przyjrzy
No skoki są tyle ze ja sama już nie wiem czy to jest normalne czy nie bo tak samo czytałam ze TSH skacze w ciągu dnia,mam nadzieje ze w poniedziałek już wszystko się wyjaśni i dostanę leki jeśli będzie potrzeba.. przynajmniej będę spokojna i będę wiedzieć czy to nie wychodzi z tą ciążą wszystko przez tą tarczyce..
 
A propos śniegu i odśnieżania- u Was też gminy sobie jaja robią z odśnieżaniem?

Ja rozumiem oszczędności, ale no nie róbmy sobie jaj z pogrzebu- ja mieszkam przy dwóch ośrodkach zdrowia.
Przy jednym dwa dni temu o północy lekarz odgarniał śnieg.

Nie wspominając o chodnikach-
Pług-traktorek chodniki odśnieżył na sąsiedniej ulicy, bo tam trzej radni mieszkają, a naszą ominął.
Nie pytajcie, jak te wszystkie babcie i dziadkowie do ośrodka idą.
Ja właśnie jetsem w szoku bo u mnie na ulicy odśnieżają po mimo, że to boczna, ale mam właśnie radna na ulicy 🤷‍♀️🙈
 
No skoki są tyle ze ja sama już nie wiem czy to jest normalne czy nie bo tak samo czytałam ze TSH skacze w ciągu dnia,mam nadzieje ze w poniedziałek już wszystko się wyjaśni i dostanę leki jeśli będzie potrzeba.. przynajmniej będę spokojna i będę wiedzieć czy to nie wychodzi z tą ciążą wszystko przez tą tarczyce..
mam dokładnie tak samo! Nawet zawiesiliśmy starania bo boje się że jeśli rzeczywiście coś jest nie tak może od razu dojść do tragedii nawet jak zajde. A czas mija 😏
 
Dziewczyny, które miały laparoskopię mogłbybyscie mi powiedzieć jak ją wspominacie? Na początku stycznia będę miała laparoskopię w celu potwierdzenia lub zaprzeczenia endometriozy i do tego przy okazji sprawdzą drożność jajowodów. Czułyście się ok po zabiegu?
 
reklama
To są moje wyniki z piątku,tak sobie skacze te TSH raz jest na poziomie 2 raz na poziomie 6 tyle było najwyżej ..
Wyniki jak na starania nie są ok. Sama choruje od lat na niedoczynnosc tarczycy i to, co polecam, to znaleźć endokrynologa (może online?), który rozumie powagę niedoczynnosci tarczycy.
Ft4 powinno być minimum w połowie normy, do tego powinno dążyć się lekami, za wysokie TSH na to wskazuje? Wiec ft4 powinno być powyżej 16.
Robiłaś anty-TPO i anty-TG?
 
Do góry