reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Rozumiem kochana, ale masz prawo to czuć i nic złego, ja mam porównanie wcześniej po mimo, że nie jestem jedynaczką, a takie święta w takim większym gronie to coś pięknego. Z drugiej strony jakby człowiek miał iskierke w postaci dziecka to też zupełnie inaczej jest bo chce Ci się dla niej pierniczki, choineczka itd. Dlatego też mi się wydaje, że grudzień przez to jest ciężkim miesiącem z brakiem ⏸️, bo takie zamknięcie roku, rodzinne, a nam brakuje do rodziny tego małego człowieczka, który zmieni nam zupełnie świat 💚.
Z drugiej strony czasami człowiek lepiej żyje z przyjaciółmi itd. Niż z rodziną co jest przykre, dlatego ja naprawdę doceniam i korzystam jak mogę spędzić święta u męża rodziny, czuje się jak ze swoją, cieszy mnie przygotowywanie prezentów dla nich 🥰..
Przesyłam Ci wirtulanego przytulasa💚💚
Dziękuję, Karola💚❤️.
Ty jesteś takim dobrym duszkiem tego forum, zawsze z dobrym słowem dla każdego bez wyjątku.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości do tego wesołej gromadki dołączy Wasza pociecha😗.

Masz rację- grudzień z dzieckiem przeszedłby w inny wymiar.
 
reklama
Dziękuję, Karola💚❤️.
Ty jesteś takim dobrym duszkiem tego forum, zawsze z dobrym słowem dla każdego bez wyjątku.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości do tego wesołej gromadki dołączy Wasza pociecha😗.

Masz rację- grudzień z dzieckiem przeszedłby w inny wymiar.
Też zgadzam się z tym, że z dzieckiem byłoby inaczej. Ja mam spadek nastroju, bo zewsząd atakują mnie okołoświateczne zdjęcia, relacje znajomych z dziećmi w roli głównej, do tego forma słabsza i dużo złych myśli, dobrze, że mogę Was chociaż poczytać 🥰.
To forum ma wyjątkowo dobrą energię, jestem tu krótko i żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej.
 
🥰
 

Załączniki

  • 29c226a0-64ed-4211-ae53-7a177f5c8400.jpeg
    29c226a0-64ed-4211-ae53-7a177f5c8400.jpeg
    31,9 KB · Wyświetleń: 226
No ja średnio mam 5-7 dni okres więc tak na prawdę na koniec zaczynam. Myślę, że nie powinnam nic się pomylić, ale ja zawsze wolę widzieć co w razi W. Tak jeden gin mówił 1 przez 5 dni, drugi 2 przez 5 dni, ale zaczynam od mniejsze dawki i zobaczę jak zareaguje, ale bez usg tego się nie dowiem, więc pójdę na własną rękę, więc dlatego pytam Was kiedy najlepiej, bo może ja gdzieś inaczej myślę 😂. A moje cykle są różne 🙈, ale przy clo myślę, że powinno być szybciej.
Miałam teraz od 3dc, 5x1 i w zaleceniach miałam usg 11-13 dc, przy czym powiedział mi, że jakby co, to lepiej 10dc niż 14. No i fakt- wczoraj w 11dc już był pęcherzyk 19 mm 🙂
 
reklama
Do góry