reklama

Mikołajki 2014

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez pipi123, 5 Listopad 2014.

1. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

Witam wszystkich forumowiczów. Czy juz zastanawiacie się nad tym, co kupicie swoim pociechom i swoim bliskim na MIKOLAJKI? czy to bedzie skromna czekolada? czy moze cos wiecej? chetnie sie dowiem jak to u Was jest.. W moim rodzinnym domu, mama do tej pory kupuje dla wszyskich czekolady na Mikolajki.. i dla mnie dla dzieci, meza.. dla wszystkich.. nawet dla samej siebie

2. ewasas

ewasas Aktywna w BB

mozna kupic standardowo dla meza skarpetki. dla dzieci jakas zabawke? hm.. kurcze.. sama musze sie zastanowic

3. reklama
  4. Akatsuki

Akatsuki pierwsza tego imienia.

ja postawie na kalendarz adwentowy z ulubionej bajki córki, bo Mikołajki to ma tylko być wstęp do świąt :) a facetowi nic nie kupie, za duży jest i wcale nie był grzeczny.

5. pipi123

zapomnialam o kalenarzu adwentowym- ciezko jest wytrzymac i czekac na kolejny dzien - kolejna czekoladke :)

6. ewasas

ewasas Aktywna w BB

adwentowe sa fajne.. ale nie mozna byc lasuchem

7. pipi123

znowu zaczely sie reklamy zabawek.. wiec trzeba bedzie podązac za nowosciami

8. greta_o

greta_o Zaciekawiona BB

klocki to zawsze dobry prezent :) zabawki edukacyjne :)

9. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

a jakie zabawki sa teraz na topie? ja tak rzadko ogladam telewizje, tym bardziej reklamy...

10. reklama
  11. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

ja rowniez nie jestem fanem tv i nie sledze trendow, postawie na sprawdzone prezenty, ktore sama lubilam za dzieciaka i wiem ze sprawia radosc moim pociechom :)

12. pipi123

a moze warto zrobic cos samemu?

Poleć forum