reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajki 2014

pipi123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Grudzień 2013
Postów
174
Witam wszystkich forumowiczów. Czy juz zastanawiacie się nad tym, co kupicie swoim pociechom i swoim bliskim na MIKOLAJKI? czy to bedzie skromna czekolada? czy moze cos wiecej? chetnie sie dowiem jak to u Was jest.. W moim rodzinnym domu, mama do tej pory kupuje dla wszyskich czekolady na Mikolajki.. i dla mnie dla dzieci, meza.. dla wszystkich.. nawet dla samej siebie
 
reklama
mozna kupic standardowo dla meza skarpetki. dla dzieci jakas zabawke? hm.. kurcze.. sama musze sie zastanowic
 
ja postawie na kalendarz adwentowy z ulubionej bajki córki, bo Mikołajki to ma tylko być wstęp do świąt :) a facetowi nic nie kupie, za duży jest i wcale nie był grzeczny.
 
ja rowniez nie jestem fanem tv i nie sledze trendow, postawie na sprawdzone prezenty, ktore sama lubilam za dzieciaka i wiem ze sprawia radosc moim pociechom :)
 
reklama
Do góry