reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajowy serwis :-)

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2004
Postów
3 926
Ok ponieważ już mam wiekszosc prezentów (nie wszystkie) - niektóre narazie sa pomysłem a niektóre już zakupione :-) podziele sie z Wami z nadzieją na to, że zrobicie to samo - może coś od kogoś sciągnę :-)

Nasze Mamy dostaną po kalendarzu i albumie oczywiscie ze zdjeciami Majki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73586359
Tato i Tesc dostaną komplet kosmetyków z avonu (żel pod prysznic krem na podrażnienia i pianka w żelu)
starsza siostra Aneta dostanie z avonu (torebke rekawiczki i pasek)
starsza siostra Marzena z Mężem dostaną puzzle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73395036 i złotą edycje Heroes III
Brat Meza z Żona też dostaną te same puzzle, i jeszcze jakieś kosmetyki
Nie wiem jeszcze co kupie Siostrzeńcowi ma 6 lat myślę o globusie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72531655
ale wiem, że w liscie do mikołaja zazyczył sobie Bionicle :-)
Maluch jest rozpuszczony i dostał chyba już wszystko co tylko można także ...
Zostaje mi jeszcze maz najstarszej siostry - kompletnie nie mam pomysł
 
reklama
Mój mąż dostanie taki krawat świateczny z pozytywką
73683039

Napewno coś jeszcze ale jeszcze nie wiem co ;D ;D ;D...
Natanek dostanie miedzy innymi to
73587747

A moi rodzice i teściowie i nasi dziadkowie takie zegary
13269147_d.jpg
 
Asiołku] normalnie chyba jesteśmy nadgorliwe ;) widocznie reszta jeszcze nic nie kupiła ba nawet chyba jeszcze nie zaplanowała ;D
A ja chyba się jutro zabiore za robienia kalendarzy z bobasami...
 
No i kupiłam już puzzle :-) na allegro i bionicle Siostrzeńcowi :-) 4 opakowania :-)

Ja nadgorliwa jestem pod tym wzgledem, że boje sie zwalenia wszystkiego na czas przedswiateczny.... boje sie braku kasy i czasu :-) dlatego niektóre rzeczy kupilam już w listopadzie :-)
 
hihi Asiołku ja tez tak robie.W zeszłym roku kupowałam przed samymi świetami i myślałam,ze mnie trafi ::)
Wolę być nadgorliwa:)
A chrześniakowi na pierwsze urodzinki sprawilam Garnuszek na klocuszek(fajna zabawka,godna polecenia)
 
reklama
zamowiłam już przez allegro wiekszosc prezentów :-) Szfagier dostanie maske do pływania :-) Zostało mi jeszcze obrobke do zdjec zrobić i kupic 2 albumy i wyslac cyfrowe do wywołania :-) i już bede miała prezenty dla Mamy i teściowej :-)

Na allegro widzialam dużo fajnych zabawek ale nie moge sie zdecydować.... chciałabym mojej Niuni kupić coś naprawde odlotowego... ale musiałabym an to wydac minimum 400 zł...
 
Do góry